тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

ЗАСІДАННЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ ХФКС

ЗАСІДАННЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ ХФКС
25 червня 2024 року відбулося чергове засідання Навчально-методичної ради Коледжу, на якому були розглянуті актуальні питання з визначення основних напрямів методичної роботи, а саме: про результативність роботи циклових комісій та методичних об’єднань у поточному році; про виконання індивідуального плану роботи викладачів; розгляд попереднього плану роботи Навчально-методичної ради на наступний 2024-2025 навчальний рік.
Також, заступницею директора з виховної роботи Наталією МОШЕНСЬКОЮ проаналізовано реалізацію навчально-методичної проблеми Коледжу: здобутки, проблеми, перспективи.
Очолює Навчально-методичну раду заступниця директора з навчально-методичної роботи Олена ФЕДУНОВА. Засідання пройшло організовано, творчо, де голови циклових комісій та методичних об’єднань надали змістовну інформацію за порядком денним. За підсумками розглянутих питань ухвалені рішення, що будуть сприяти вдосконаленню освітнього процесу, впровадженню інноваційних форм, методів, прийомів та технологій навчання та виховання, а також спрямовані на підвищення професійної майстерності педагогічних працівників.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"