тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Сьогодні монета, а завтра ракета! (Благодійна акція «Смілива гривня» від Національного банку України)

Сьогодні монета, а завтра ракета! (Благодійна акція «Смілива гривня» від Національного банку України)
Національний банк України ініціює нову хвилю благодійної акції «Смілива гривня». Це благодійна ініціатива, яка має на меті об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги силам оборони України. Акція триватиме до 30 листопада 2023 р..
Минулого року учасники акції зібрали майже 5 млн. грн. у вигляді монет. Збір монет тривав протягом трьох місяців, з 1 серпня до 31 жовтня 2022 р., по всій Україні. Зібрані кошти були перераховані на спеціальний рахунок у Національному банку України, створений для потреб оборони України. Від початку повномасштабної війни на цей рахунок переказано понад 28,9 млрд. грн.. Проте війна триває, і підтримка Збройним Силам України зараз потрібна, як і в перші дні війни.
У межах акції «Смілива гривня» можна здавати монети, що перебувають в обігу. Це розмінні монети 10 та 50 копійок, а також обігові монети номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень. Також у межах акції приймаються банкноти.
Важливо! Монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок в межах акції не приймаються.
Але якщо у вас залишилися монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок, якими вже не можна розраховуватись, їх ще можна обміняти у відділеннях уповноважених банків (АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», АТ «Райффайзен Банк», АТ «ПУМБ») до 30 вересня 2023 р. включно, а потім переказати на потреби ЗСУ. Які саме відділення приймають такі монети, уточнюйте в зазначених банках.
Щоб долучитися до акції, зберіть монети і принесіть їх у найближче відділення одного з банків-партнерів акції: АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», АТ «ПУМБ» та перекажіть кошти на спеціальний рахунок, відкритий у Національному банку України для збору коштів на потреби ЗСУ. Перелік відділень за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/#rahunok
Підтримка Збройних Сил України є завданням номер один для кожного українця. Українські військові героїчно тримають оборону і дають відсіч російському агресору, а українці в тилу допомагають своїм захисникам.
Долучайтеся до акції «Смілива гривня», посилюйте українську армію кожною гривнею!
Детальніше про акцію читайте за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia
У разі виникнення запитань щодо проведення акції звертатися до Вікторії Губєнко, провідного фахівця управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій Національного банку України (Viktoriia.Hubienko@bank.gov.ua), Тетяни Машлаковської, головного експерта з управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій Національного банку України (Tetiana.Mashlakovska@bank.gov.ua).
 
 
 
 
 

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"