тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Проведено нараду: розглянуті питання, що знаходяться на контролі

Проведено нараду: розглянуті питання, що знаходяться на контролі
Сьогодні, 12 вересня 2023 року, заступниця директора з навчально-методичної роботи Харківського фахового коледжу спорту Олена ФЕДУНОВА, в режимі on-line провела нараду викладачів.
В ході наради розглянуто питання порядку денного, що знаходяться на контролі:
1. Про затвердження Графіків щодо:
1.1. проведення директорських контрольних робіт,
1.2. вивчення стану викладання навчальних дисциплін;
1.3. плану проведення відкритих занять викладачами,
1.4. студентської науково-практичної конференції.
2. Про складання та затвердження Графіку атестації викладачів закладу на 2023-2024 навчальний рік.
3. Про формування особових справ студентів І курсу для отримання соціальних стипендій.
4. Про організацію підвищення кваліфікації викладачів у Міжгалузевому інституті післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
5. Про формування Індивідуальних навчальних планів студентів І курсу.
6. Різне.
6.1. Відвідування онлайн-занять студентами І та ІІ курсу Коледжу.
6.2. Про підготовку презентації вибіркових навчальних дисциплін викладачами Карпенко В.В., Космінським О.М., Совою М.А. відповідно до переліку дисциплін вільного вибору студента.
Відповідно до ГРАФІКА АТЕСТАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ у 2023-2024 навчальному році черговій атестації підлягають: Гузевата О.О., як викладач навчальної дисципліни «Українська мова професійного спілкування та основи риторики»; Ковєря В.М. - «Теорія і методика легкої атлетики»; Топорков О.М. - «Теорія і методика лижних видів спорту та туризму»; Федунова О.В. - «Гігієна та гігієна спорту»; Карпенко В.В. - «Комп'ютерна техніка та спортивна метрологія»; Марченко Л.В. - «Теорія і методика плавання і основи рятування на воді»; Дусь Г.Ф. - «Охорона праці та безпека життєдіяльності» та як методист навчальної частини.
При атестації педагогічних працівників керуємося наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 р. № 805 «Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників». Мінімальний загальний обсяг (загальна тривалість) підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, необхідний їм для проходження атестації, становить не менше ніж 150 годин або 5 кредитів ЄКТС упродовж п ’яти років.
Педагогічні працівники, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження.
Необхідною умовою при цьому є підвищення кваліфікації з навчальних предметів (інтегрованих курсів), що обов'язкові для вивчення відповідно до річного навчального плану закладу освіти.
За результатами засідання наради складено Протокол та ухвалені відповідні рішення.
 
 

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"