тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Методична робота

Хімія. «Реакції обміну між розчинами електролітів. Йонні рівняння»

Хімія. «Реакції обміну між розчинами електролітів. Йонні рівняння»

8 грудня 2021 року вчителем хімії першої кваліфікаційної категорії Гунбіною І.М. було проведено відкритий урок на тему «Реакції обміну між розчинами електролітів. Йонні рівняння»

На основі знань про розпад електролітів на йони розглянуто реакції йонного обміну; розширено в учнів поняття про реакції обміну на якісно новому рівні; розкрито суть реакцій йонного обміну, з'ясовано причини та умови їх проведення; вироблено навички в учнів складати повні та скорочені рівняння реакцій йонного обміну, пояснювати їх суть з позиції теорії електролітичної дисоціації; удосконалено вміння проводити хімічні досліди, робити узагальнення щодо умов, за яких реакції йонного обміну відбуваються до кінця; формувати в учнів наукові погляди щодо значення реакцій йонного обміну для живих організмів.

Матеріал уроку розрахований для інтерактивної підтримки викладення нового матеріалу, містить анімовані досліди з хімії.

Під час уроку були використані різні методи та форми роботи з учнями: інтерактивна вправа «Так – ні», гра «Хрестики нулики», «Плутанина», «Третій зайвий», вправа закінчи речення, метод «Практичність теорії», технологія «Мікрофон», робота в групах, комп’ютерне тестування, демонстрація, самостійна робота.

Вчитель використала всі можливі досягнення передової педагогічної науки і практики, побудувала урок на основі закономірностей освітнього процесу, втілила нові технології пізнавальної діяльності учнів. Проблемна, дослідницька робота хімічних процесів раціонально поєднує різні види та форми роботи.

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"