тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту
Харківський фаховий коледж спорту

Методична робота

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНОГО ВПЛИВУ УЧИТЕЛІВ ЗІ СПОРТУ НА СПОРТСМЕНІВ» (на виконання Плану заходів з реалізації національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у НУШ)

14 лютого 2022 р. соціальний педагог ХФКС Дарія КРАВЧЕНКО за участі практичного психолога Людмили ШЕВЧЕНКО провели для вчителів зі спорту та методистів спортивних відділень семінар-практикум на тему «Індивідуалізація педагогічного впливу учителів зі спорту на спортсменів». Метою заходу було вироблення практичних рекомендацій щодо створення безпечного навчально-тренувального процесу, впровадження комплексного підходу у сфері попередження та протидії проявам булінгу (цькування). Під час семінару-практикуму обговорювалися питання узагальнення педагогічного досвіду викладацького складу, розуміння місця і можливостей учителя зі спорту в системі протидії всім видам насильницької поведінки, аспекти психологічного впливу педагога на спортсменів, конструктивні форми комунікації між ними.

За результатами роботи семінару-практикуму соціально-психологічною службою коледжу були розроблені та надані рекомендації учителям зі спорту «Типові недоліки діяльності спортсмена – шляхи психолого-педагогічного впливу».

Наша адреса

61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3
e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua    

Подзвонити нам

(057) 763-21-51
ХФСПК © 2014-2021
Сайт создан "G-Studio"