Спортивна ходьба (легка атлетика). Зимовий чемпіонат України

05 - 06 березня 2016 року в Івано-Франківську відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Участь і змаганнях приймали 162 спортсмена з 12 областей України та міста Київ. Харківська область в цих змаганнях була представлена сімома атлетами, які вибороли 1 золоту та 2 бронзові медалі. Всі медалісти учні відділення легкої атлетики училища та тренуються у вчителя зі спорту Андрєєва С.М.

Переможцем на дистанції 10 км серед юнаків до 17 років з результатом 46:51 став Віктор Кононенко. Третім на цій дистанції був Костянтин Гольц (48:07).

Ще одне третє місце в спортивній ходьбі на 3 км серед юнаків до 15 років посів В’ячеслав Сич (14:41).