тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Легка атлетика. Підсумки змагань зі спортивної ходьби

20-21 жовтня в місті Івано-Франківськ відбувся чемпіонат  України зі спортивної ходьби на 50 км серед дорослих та молоді  і ХХІІ міжнародні змагання «Кубок «Вечірній Івано-Франківськ».

На сертифікованій трасі ІААФ на вулиці Незалежності змагалися атлети з 14 регіонів України, а також спортсмени з Молдови, Білорусі, Португалії, Греції та Сербії. Окрім цього, обслуговували Кубок міжнародні судді з Німеччини, Греції та Чехії.

Понад 200 учасників, серед яких титуловані скороходи, учасники Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, розіграли 20 комплектів нагород. Чоловіки, жінки та діти змагалися на дистанції від 2 до 50 кілометрів.

Українці перемогли майже у всіх дисциплінах, проте було декілька, де першими фінішну лінію перетнули учасники з інших країн. Грек Йоргос Цатзімакіс був найкращим зі спортивної ходьби на 10 км серед юніорів U20 (41:24 хв), а його співвітчизниця Кіріакі Філтісаков виграла цю ж дистанцію серед юніорок (50:45 хв).

Конкуренцію грецькому спортсмену тривалий час складав цьогорічний випускник ІІ курсу училища Віктор Кононенко. У підсумку змагань він  фінішував з другим часом серед українців (42:14 хв). Першокурсник Бірюков Владислав на цій дистанції показав четвертий час – 44.54 хв.

У змаганнях серед юнаків та дівчат U16 на дистанції 3 км Сич Валерій (14.20) та Чала Дарина (16.27) посіли третє місце.

Вітаємо призерів та їх тренера Сергія Андрєєва!