Легка атлетика. Підсумки юнацького командного чемпіонату України

28-29 травня в Кіровограді відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1999 р.н. та молодших. Це були перші комплексні змагання літнього сезону для представників цієї вікової групи.

В змаганнях приймали участь 623 спортсмена (314 юнаків, 309 дівчат) з 24 областей України та м. Київ.

Харківську область представляли 23 юнака та 34 дівчини, загалом 57 легкоатлетів.

За підсумками змагань збірна Харківської області з сумою 790 очок виборола друге загальнокомандне місце. Перше місце посіла команда Дніпропетровської області (829 очок), трете місце було за київськими легкоатлетами (676 очок).

Учні відділення легкої атлетики училища на цих змаганнях здобули 2 золоті, 5 срібних та 1 бронзову медалі.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ стали:

- Шевцов Тарас - стрибки з жердиною (тренер Шевцов В.І.)

- Касьянов Руслан – 10-борство (тренери Переясловець Л.І., Пінкевіч В.Ю.)

СРІБНІ призери:

- Вдовіченко Дар’я – біг 400 м (тренер Поліваний В.І.)

- Діханова Дар’я – 7-борство (тренери Халаїм М.М., Пупова М.В.)

- Кононенко Віктор – спортивна ходьба на 10 000 м (тренер Андрєєв С.М.)

- Хопяк Анна – штовхання ядра (тренер Комісов М.Р.)

- Лапузова Ольга - стрибки з жердиною (тренер Шевцов В.І.)

БРОНЗОВУ нагороду здобула Гамора Тетяна - стрибки з жердиною (тренер Шевцов В.І.).

Додамо, що на участь в юнацькому чемпіонаті Європи (Тбілісі, 14-17 липня) вже кваліфікувалися Шевцов Тарас та Вдовіченко Дар’я. За умови гарного виступу на головному етапі відбору – національній першості для цієї вікової групи у Кіровограді 27.06.-30.06.2016 р. до складу збірної для участі в чемпіонаті Європи може потрапити Діханова Дар’я та Касьянов Руслан.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо подальших перемог!