тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Легка атлетика. Підсумки міжнародної матчевої зустрічі

25 лютого в Мінську відбулася Міжнародна юніорська матчева зустріч з легкої атлетики між командами України, Білорусі, Азербайджану, Естонії, Латвії, Литви, Туреччини і Франції.

До складу національної збірної увійшли 24 атлета – по 12 дівчат і юнаків, серед яких 2 представника відділення легкої атлетики училища. Право виступати в Білорусі вони отримали за підсумками минулого юніорського чемпіонату країни. На змаганнях такого високого рівня Дмитро Гарник фінішував третім зі спортивної ходьби на 5000 метрів (22.18,15 хв). Руслан Касьянов посів п’яте місце з п’ятиборства (3561 очко).

Загалом збірна України на матчевій зустрічі здобула 130 очок, що принесло їй бронзу. Другими були французи, а виграли змагання господарі – білоруси.