Легка атлетика. Підсумки матчевої зустрічі

У минулу суботу 22 вересня на стадіоні “Авангард” у м. Луцьк відбулася міжнародна юнацька матчева зустріч між збірними України, Білорусі і Туреччини з легкої атлетики (U18).

Збірна України набрала 66 очок і виборола І місце, друге місце за командою Білорусі (61 очко), третя команда Туреччини(60 очок).

Відзначимо, для деяких учасників української команди цей старт став контрольним перед юнацькими Олімпійськими іграми, які пройдуть в Буенос-Айресі з 6 по 18 жовтня.

До складу збірної України для участі у змаганнях були запрошені два представника відділення легкої атлетики училища.

Володимир Следюк у першому біговому виді, на 400 метрів з бар’єрами показав другий результат. На фініші він поступився турку Берке Акчаму одною десятою секунди (54,28 і 54,38 с відповідно).

Дмитро Чермошанський, на жаль, травмувався. Атлет вийшов на старт з бігу на 110 метрів з бар’єрами з ушкодженням м’язів задньої поверхні стегна, по ходу дистанції Дмитро зачепив снаряд чим ще більше посилив травму ноги.  Попереду спортсмена очікує обстеження та тривалий процес реабілітації.

Вітаємо Володимира Следюка з срібною нагородою! Щиро бажаємо Дмитру одужання, чекаємо на бігових доріжках!