Легка атлетика. Підсумки Кубку України з легкої атлетики

25 та 26 травня 2016 року в Кіровограді відбувся Кубок України з легкої атлетики серед чоловіків та жінок та чемпіонат України з багатоборств. В змаганнях приймали участь 505 спортсменів з 24 областей України, Києва, а також легкоатлети з Грузії, Молдови, Білорусі та Ізраїлю.

ХДВУФК №1 було представлено 4 атлетами, які брали участь у Кубку України.

Олена МАЛЯРЕНКО та Аліна КАЛІСТРАТОВА здобули срібні нагороди в естафетному бігу 4х100м серед жінок.

Анатолій ЧОРНИЙ виборов медаль аналогічного ґатунку в чоловічій естафеті 4х100м.

Дмитро МАНЖАЙ у штовханні ядра посів 5 місце.

Загалом Харківська область в Кубку України здобула 4 золоті, 4 срібні та 7 бронзових нагород і з сумою 1160 очок виборола трете загальнокомандне місце. Перше місце було за київськими легкоатлетами, друге місце в Кубку - у Дніпропетровської області.