Легка атлетика. Підсумки командного чемпіонату України

27 - 28 січня 2017 року в Запоріжжі проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні та командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств у приміщенні.

Участь в змаганнях приймали 398 легкоатлетів з 24 областей України, міста Києва та АР Крим.

У складі збірної команди Харківської області участь змаганнях брав студент І курсу відділення легкої атлетики училища Тарас Шевцов. За підсумками змагань він та його партнер по команді Владислав Мандич здолали однакову висоту – 5 метрів і обидва посіли друге місце.

Загалом атлети Харківської області на цих змаганнях здобули 3 золоті, 6 срібних, 4 бронзових медалей та з сумою у 441 очко посіли третє місце в загальнокомандному заліку.