Легка атлетика. Підсумки командного чемпіонату України зі спортивної ходьби

15 та 16 жовтня 2016 року в Івано-Франківську відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед молоді, юніорів, юнаків та міжнародні змагання зі спортивної ходьби Кубок «Вечірній Івано-Франківськ».

Участь в змаганнях приймали легкоатлети з Білорусі та 12 областей України.

У складі команди Харківської області приймали участь учні відділення легкої атлетики училища.

За підсумками змагань наші легкоатлети здобули дві срібні нагороди.

Віктор Кононенко, який змагався серед юнаків до 18 років, на дистанції 10км показав на фініші результат 46:18. Випередити Віктора зміг лише легкоатлет з Білорусії Микита Коляда (44:00), який і став переможцем змагань.

Другу срібну нагороду срібну медаль на дистанції 3км серед юнаків до 16 років з результатом 14:10 виборов В’ячеслав Сич. Від переможця Андрія Дарницького з Сумської області легкоатлет училища відстав на 20 секунд.

В заліку командного чемпіонату України збірна Харківської області посіла сьоме місце, а перемога дісталася легкоатлетам з Волинської області.

Вітаємо вихованців відділення та їх тренера Андрєєва С.М.!