Легка атлетика. Підсумки командного чемпіонату України з кросу

З 30 по 31 березня 2017 року в місті Олешки Херсонської області, відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

В змаганнях приймали участь 261 легкоатлет з 18 областей України та Києва.

Харківська область була представлена 13 спортсменами, в тому числі і учнями відділення відділення легкої атлетики училища.

За підсумками змагань кросменами училища було завойовано 1 золота, 1 срібна та 1 бронзова нагороди.

Любов Север’янова здобула золоту, а її сестра Тамара Север’янова срібну медалі на дистанції 2 км серед дівчат. Дар’я Вдовиченко виборола медаль бронзового ґатунку в бігу на 3км серед юніорок.

Загалом з 4 золотими, 1 срібною та 2 бронзовими медалями збірна команда області посіла друге загальнокомандне місце.

Вітаємо дівчат! Подальших успіхів на бігових доріжках!