Легка атлетика. Підсумки чемпіонату України

З 16 по 19 червня 2016 року в Луцьку відбувся відкритий чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. В змаганнях приймали участь 617 спортсменів з 25 областей України та Києва, а також гості з Білорусі, Грузії, Молдови, Узбекистану, Туреччини, Ізраїлю, Індії та Венесуели.

За підсумками змагань спортсмени Харківської області завоювали 28 медалей - 10 золотих, 11 срібних та 7 бронзових медалей, що дозволило в загальнокомандному заліку дорослій збірній Харківської області зайняти перше місце (2555 очок), молодіжній – друге (1635 очок).

Серед учнів відділення легкої атлетики училища, які теж брали участь у змаганнях, призові місця посіли:

• в змаганнях серед дорослих

3 місце - Шевцов Тарас, стрибки з жердиною (4.80 м)

• в змаганнях серед молоді

2 місце - Маляренко Олена, біг на 100м з/б (13.85)

2 місце - Калістратова Аліна, біг на 100м (12,22), біг на 200м (24,31)

Додамо, що після цих змагань до спортсменів, які вже виконали нормативи допуску на ХХХІ літні Олімпійські ігри приєдналася вихованка відділення легкої атлетики училища Марина Килипко (стрибки з жердиною 4.56м) результат якої, показаний на міжнародних змаганнях, ІААF визнала, як олімпійський норматив.

Вітаємо легкоатлетів та їх тренерів Бодрову Н.Д., та Шевцова В.І.!

Бажаємо подальшого спортивного зростання, а Килипко Марині - гідного представлення Харківської області на Олімпіаді в Ріо!