тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Легка атлетика. Підсумки чемпіонату України в приміщенні та чемпіонату України з багатоборства у приміщенні

З 25 по 27 лютого 2016 року в Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь) та чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь).

Участь в змаганнях приймали 487 спортсменів з 24 областей України, АР Крим, Києва, а також гості з Білорусії, Грузії та Туреччини.

Харківська область на цих змаганнях була представлена 40 атлетами, які здобули 15 медалей - 4 золоті, 3 срібні та 8 бронзових.

Серед медалістів є і учні відділення легкої атлетики училища.

В змаганнях серед молоді в бігу на дистанції 60м перемогла АЛІНА КАЛІСТРАТОВА. На цій дистанції в змаганнях серед жінок вона посіла високе 5 місце.

Срібну медаль серед молоді у стрибках з жердиною здобув ТАРАС ШЕВЦОВ, серед чоловіків у цьому виді легкої атлетики він четвертий.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з медалями змагань!