Легка атлетика. Підсумки чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п`ятиборства у приміщенні

24 та 25 березня 2017 року в Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п`ятиборства у приміщенні.

В змаганнях приймали участь 778 юних легкоатлетів 2002 року народження та молодше з 24 областей України і Києва. Харківська область була представлена 34 спортсменами, 13 з яких – учні відділення легкої атлетики училища.

За підсумком змагань вихованці відділення здобули 6 нагород: 2 золоті, 3 срібних, 1 бронзову медаль.

Переможцями в своїх видах двоборств стали Тетяна Гамора (стрибки з жердиною + біг 60м) та Владислава Савінова (біг 1500м + біг 800м).

Мелетян Марія (60м + довжина), Перкова Орина (60м + 60 м з/б) та Ромасюк Софія (60м + ядро) вибороли срібні нагороди.

Кривша Дарина в п’ятиборстві (60м з\б, висота, ядро, довжина, 800м) набрала 2806 очок та здобула медаль бронзового ґатунку.

Загалом збірна команда Харківської області завоювали дев’ять нагород,  в загальному заліку з сумою 429 очок посіла друге місце. Перше було за командою Києва, а третіми стали легкоатлети Донецької області.