Легка атлетика. Міжнародна матчева зустріч серед юніорів

23-25 лютого 2018 року в м. Мінськ відбулася міжнародна матчева зустріч серед юніорів з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени с 10 країн світу, що стало рекордом цього турніру.
До складу української збірної увійшли і студенти ХДВУФК №1 Шевцов Тарас та Діханова Дар’я.
За підсумками змагань, перше місце у стрибках з жердиною посів Шевцов Тарас з результатом 5.10м., та був визнаний організаторами змагань кращим спортсменом міжнародної матчевої зустрічі серед юніорів з команди України.
Дар’я Діханова посіла друге місце з п’ятиборства з сумою 3767 очок. По видам вона показала такі результати: 60 метрів з бар’єрами - 9,04 с, стрибки у висоту – 1,74 м, штовхання ядра – 10,14 м, стрибки у довжину – 5,42 м, 800 метрів – 2.25,82 хв. Перемогла у цьому виді легкої атлетики іспанка Клаудія Конте (3865 очок).
В загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце з результатом 186 очок, на другій позиції господарі змагань - збірна команда Білорусі з результатом 193 очка. Переможцями стала збірна команди Іспанії, яка набрала 196 очок.