тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Легка атлетика. Чемпіонат України з легкої в приміщенні серед юніорів (U 20)

22-23 січня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів (U 20).
У змаганнях взяли участь 419 спортсменів з 24 областей України та міста Києва.
У командному підсумку атлети Харківщини посіли 7-е місце, набравши 467 залікових очок.
Свій внесок в результат збірної області зробили вихованці відділення легкої атлетики Харківського фахового коледжу спорту.
Анастасія МАТУЗНА виходила на старт відвертою фавориткою змагань і успішно підтвердила свій статус, набравши за сумою всіх видів 3720 очок.
Сергій БАГАРАДА у фіналі з бігу на 60 метрів посів друге місце (7.03). Він лише на одну десяту поступився переможцю змагань Олександру Сосновенку.
Також на другу сходинку п'єдесталу пошани піднявся Станіслав ДРЯПКО. Бігову дистанцію 60 метрів він подолав за 1.58,57. Окрім того Станіслав посів третє місце в бігу на 2 000 метрів з перешкодами (6.09,94).
В естафеті 4х200 м. Євгенія БЛИЗНЕЦОВА, Маргарита БОЙКО, Вікторія ЄМЕЛІНА та Аліна ЧУЙКО показали третій час (1.45,30) серед восьми команді і вибороли бронзові медалі.
Додамо, що змагання були відбірковими для участі в юніорському чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики в приміщенні, який відбудеться 12 лютого у Белграді (Сербія).