Легка атлетика. Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства

З 29 лютого по 2 березня у Києві відбувся заключний національний старт сезону з легкої атлетики в приміщенні – чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства, в якому брали участь спортсмени ХДВУФК №1.

У манежі КМШВСМ змагалися спортсмени до 16 років (2005-2006 р.н.), які представляли ДЮСШ та СДЮШОР з 24 регіонів країни. За підсумками змагань на рахунку атлетів училища були 1 золота,1 срібна та 2 бронзові нагороди.

Переможцем чемпіонату в двоборстві (біг на 1500м з перешкодами та біг на 800м) став Станіслав Дряпко. Він фінішував першим на обох дистанціях та заробив 1490 очок.

Срібним призером чемпіонату став Андрій Шимчук (біг на 400м + біг на 800м). В сумі він набрав 1069 очок. На дистанції 400м він фінішував п’ятим, на 800м посів друге місце.

Бронзові нагороди вибороли: Софія Сластіна - 60м з бар’єрами + 400м (1370 очок) та Софія Подколзіна - 60м + штовхання ядра (1010 очок).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла сьоме місце. Перше було за легкоатлетами Києва.