Футбол. Підсумки 13 туру ДЮФЛУ

У чергових домашніх зустрічах, які відбулись 22 квітня, дві команди ХДВУФК №1 приймали на Салтівці в Парку Перемоги гостей з Полтави і досягли проти них 50-відсоткового результату.

УФК-Олімпік-2000 – Ворскла Полтава – 3:1 (0:1)

Голи: Максим Коваленко, 51; Ігор Плічко, 54, 76 – Андрій Гончаренко, 3.

Склад: Гребенюк, Агапов, Скоріно, Зосіменко, Тепляков, Халютін (Іщенко, 62), Арутюнов (Погребний, 52), Воловик (Микитенко, 78), Рибіков (Постольний, 79), Коваленко, Плічко (Гресько, 80).

Матч розпочався з прикрої втрати господарями м’яча у центрі поля, і колишній наш гравець Андрій Гончаренко, який нині виступає за «Ворсклу» засмутив давніх знайомих. Цей момент погано вплинув на харків’ян, і до перерви нічого вдіяти з суперниками вони не зуміли. Але все стало на свої місця в другій половині гри. Тренерські настанови Андрія Огієнка та Олега Стороженка разом з бомбардирськими якостями наших нападників досить швидко зробили господарів лідерами зустрічі. Один за одним відзначились Максим Коваленко та Ігор Плічко. Згодом після кількох неприємних хвилин гравці училища закріпили успіх – знову влучно пробив Ігор Плічко.

УФК-Олімпік-2002 – Ворскла Полтава – 0:1 (0:1)

Гол забито на 24-й хвилині.

Вилучені: Максим Сінельников, 48 - ???, 48.

Склад: Абанін, Люльченко (Гаврилюк, 60), Ткаченко, Сінельников, Толокньов, Нагнойний (Савенко, 51), Книш, Мухаматгалєєв, Гранкін (Зайцев, 56), Поваляєв (Багачанський, 36), Кулалаєв.

Не зуміли підтримати переможний початок дня учні 9-го класу. Впевнено розпочавши зустріч, вони контролювали події у центрі поля, проте майже не загрожували чужим воротам. Зрештою, полтавчани адаптувались до умов та до суперника, раз за разом гостро відповідаючи. Одна з 4-х їхніх спроб виявилась результативною. Ані до відпочинку, ані у другому таймі харків’яни так і не спроміглись розпечатати ворота гостей. Як наслідок, опоненти помінялись турнірними позиціями, і підопічні Артема Черняєва та Олега Птачика опустились на 7-е місце.

Нагадаємо, що гравці 2001 та 2003 р.н. цього дня були вільними від ігор, адже зустрічі проти «Динамо» були на прохання київського клубу зіграно раніше. Тоді 10-класники поступились 0:4, а молодша команда також виявилась слабшою за лідера – 0:5.