Футбол. Підсумки 11 туру ДЮФЛУ

Офіційна програма змагань 2016 року для вихованців футбольного відділення ХДВУФК №1 завершилася 12 листопада матчами вже другого кола проти однолітків з «Шахтаря». У двох вікових категоріях харків’яни нав’язали гідну боротьбу і навіть протягом більшості ігрового часу були ближчими до перемоги, ще дві команди поступились з відчутною перевагою.

УФК-Олімпік-2000 – Шахтер Донецьк - 1:1 (1:0)

Голи: Олег Воловик, 4 – ???, 73.

Склад: Гребенюк, Рибіков (Арутюнов, 71), Скоріно, Зосіменко, Агапов, Халютін, Ляницький, Воловик, Погребний, Коваленко, Микитенко (Долгий, 62).

Господарі зіштовхнулись з помітними кадровими проблемами, але це лише мобілізувало команду на якісний футбол, в якому саме представники училища розпочали диктувати умови. Забили швидко – знадобилось для цього домашнє приготування під час розіграшу кутового, який завершив ударом з близької відстані Олег Воловик. Хіба що останні хвилини тайму були важкими, але на перерву пішли за рахунку 1:0. Після відпочинку спочатку знов-таки ближчими до успіху були гравці «Олімпіка». Зокрема, найкращий бомбардир команди Максим Коваленко з вільного удару з 9-ти метрів не зумів поповнити особистий рахунок. Під кінець зустрічі «Шахтар» знову активізувався та зумів витиснути бажаний підсумок після флангової атаки – 1:1.

Шахтар Донецьк - УФК-Олімпік-2001 - 11:0 (2:0)

Склад: Жилін (Біцюра), С. Топчій, Кудін, Чалий (Чіонг), Приходько, Дойчев (Лозний), Степаненко (Скляр), Попов, Шафієв (Вєтров), Фрунташ (Пікалов), Цимбал.

У Щасливому Київської області, де проводять домашні зустрічі донеччани, можна було побачити два різних тайми. Цілком конкурента гра УФК до перерви, коли власні нагоди не були реалізовані – натомість незрозумілі помилки з боку гостей дозволили «Шахтарю» забезпечити комфортну перевагу 2:0. Однак у другій 40-хвилинці помаранчево-чорні буквально змели захист УФК, якому не вистачало ані дисципліни, ані монолітності. Все це вилилось у вкрай неприємні підсумкові цифри 11:0.

УФК-Олімпік-2002 – Шахтар Донецьк - 1:5 (0:1)

Гол у складі харків’ян провів Владислав Мухаматгалєєв, 55.

Склад: Абанін (Яковлев, 40), Полянський (Зайцев, 45), Ткаченко, Пісоцький, Толокньов, Книш, Багачанський, Люльченко, Гаврилюк (Гранкін, 42), Рогулін (Сивоконь, 49), Поваляєв (Мухаматгалєєєв, 42).

Наставник «Олімпіка» на останню гру року не міг задіяти з різних причин чотирьох футболістів, деякі з них нині визначають загальний командний малюнок. Можливо, у цьому криється одна з причин такої поразки. Втім, до перерви було пропущений лише один швидкий м’яч. Заради правди, зазначимо, що на мінімальну перевагу гості точно заслужили. А от перші 6 хвилин після початку другої половини зустрічі стали суцільним жахом для харків’ян, коли вони пропустили ще тричі. Надалі заміни, а також бажання не миритись із таким становищем призвели до паритетної кінцівки матчу. Покращив настій партнерам активний Владислав Мухаматгалєєв, але останнє слово все одно залишилось за приїжджою командою.

Шахтар Донецьк - УФК-Олімпік-2003 - 2:1 (0:1)

Гол у складі харків’ян провів Андрій Левченко.
Склад: Іванюк, Клочко, Баранець, Товкач, Фархадов, Левченко (Ліман), Мельниченко (Калашник), Короткий (Омельченко), Віник (Лисенко), Неледва.

Після домашньої нічиєї на початку сезону із суперником, який має гучну назву, УФК-«Олімпік», основу якого складають 8-класники, продемонстрував, що той результат не був випадковий. У гостях, як мінімум, нічию харків’яни також заслужили. А протягом більшої частини ігрового часу навіть саме наші гравці були ближчими до завоювання 3-х очок. Не поступаючись у швидкостях та сміливості, вони зуміли забити у середині першої 30-хвилинки – результативним виявився удар Андрія Левченка з середньої дистанції. Залишалось грати менше 15-ти хвилин коли з мінімальним інтервалом двічі «Шахтар» ударами здалеку ставили не вирішувані питання перед голкіпером гостей. Шанси відігратись були, але справа все ж завершилась мінімальною поразкою, за яку можна не червоніти.