Футбол. ДЮФЛУ. Плей-оф за місце у фіналі

Команда 11-класників ХДВУФК №1 успішно подолала чергову стадію, за сумою двох стикових зустрічей обігравши другу команду південної групи – одеський «Чорноморець». Тим самим, вихованці Андрія Огієнка та Олега Стороженка гарантували собі місце у фінальному турнірі.

УФК-Олімпік-2000 – Чорноморець Одеса - 2:0 (1:0)

Перший матч. 4 червня

Голи: Владислав Рибіков, 13; Давид Арутюнов, 67.

Склад: Гребенюк, Агапов, Скоріно, Зосіменко, Тепляков, Воловик (Долгий, 78), Ляницький, Арутюнов (Халютін, 75), Рибіков (Іщенко, 59), Коваленко, Плічко (Микитенко, 80).

Міцно заволодівши територіальною та ігровою перевагою, господарі заробили на початку зустрічі низку стандартних положень, і одне з них призвело до першого голу. Розіграш кутового став результативним після навісу Максима Коваленка у воротарський майданчик, де голкіпер гостей із захисником не розібрались в ситуації, а Владислав Рибіков проштовхнув м’яч у сітку. Далі «Чорноморець» вирівняв гру, і мав дві нагоди, аби відзначитись. У них спочатку Кирило Гребенюк на лінії воріт, а пізніше поперечина не дозволили до перерви змінити мінімальну перевагу за підсумком 40-ка хвилин. Початок другої половини став справжнім випробування для команди УФК-«Олімпік». Його наші хлопці витримали. А потім взялись до атакувальних дій. Давид Арутюнов подвоїв перевагу після прострілу Нікіти Іщенка, а ще в кількох епізодах господарі пробачили суперника, адже одесити могли поїхати і з ще більшим відставанням.

Чорноморець Одеса - УФК-Олімпік-2000 – 1:0 (1:0)

Другий матч. 10 червня

Гол: Тітаєвський, 33.

На 24-й хвилині Ратушняк (Чорноморець) не реалізував пенальті.

Вилучений: Агапов, 74.

Склад: Гребенюк, Агапов, Скоріно, Долгий, Тепляков, Ляницький, Арутюнов (Зосіменко, 51), Воловик (Халютін, 80), Рибіков, Коваленко, Плічко (Іщенко, 78).

Початок зустрічі був знову за харків’янами, однак за перші 20 хвилин вони не зуміли забити такий важливий гостьовий матч. Потім був надзвичайно суперечливий пенальті в наші ворота, проте гравець одеситів не влучив у рамку воріт. І все ж до перерви «Чорноморець» зумів забити, скориставшись помилкою харків’ян на своїй половині поля. Надалі на полі тривала боротьба нервів та характерів. Забитих м’яч більше не було, а отже локальна мінімальна поразка перетворилась на глобальну перемогу за підсумком двох поєдинків – 2:1. Не допомогла господарям і чисельна більшість після вилучення захисника УФК Максима Агапова.

Тепер з 24 червня по 3 липня в Ужгороді триватиме фінальний турнір за участі 8-ми команд, які в зональних та стикових матчах завоювати путівки у фінальну частину ДЮФЛУ. Фіналістів розбито на 2 квартети. Суперниками УФК-«Олімпік» за підсумком жеребкування стануть «Карпати» Львів, «Шахтар» Донецьк та ОК ім. І. Піддубного Київ.