У черговому турі гравці ХДВУФК №1 зустрічались усіма командами зі столичною ДЮСШ-15 та зуміли взяти 7 очок з 12-ти можливих.

ДЮСШ-15 Київ – УФК-Олімпік-2001 – 3:4 (2:1)

Голи у складі харків’ян забили Нікіта Іщенко,40; Данило Цимбал, 54, 62, 72.

Склад: Усіченко, Каніщев, Приходько, Попов, Чалий, Пікалов (С. Топчій, 52), Фрунташ, Сисенко, Цимбал (Вєтров, 76), Голік (Ісмаїлов, 52), Іщенко (Шафієв, 68).

Надзвичайну волю до перемоги продемонстрували підопічні Андрія Аніщенка та Дмитра Крамчанінова по ходу чергового київського поєдинку, адже, попри помітні ігрову та територіальну переваги, протягом першого тайму саме гості першими двічі пропустили. Однак рахунок 0:2 для харків’ян не виглядав безнадійним і з часом перетворився вже на 4:2. Для цього за хвилину до кінця першого тайму Нікіта Іщенко скористався якісною передачею Дмитра Приходька, тож на перерву гості пішли за мінімального відставання. Після відпочинку настав час Данила Цимбала з його хет-триком, ще однин м’яч з незрозумілих причин не був зарахований суддею. Незважаючи на це, понервувати ближче до фінального свистка довелось через третій пропущений (з пенальті) м’яч від господарів. Однак одинадцятикласники дотримали переможний рахунок. Такий успіх показує правильність обраного курсу тренерським штабом команди.

УФК-Олімпік-2002 – ДЮСШ-15 Київ – 0:4 (0:3)

Вилучені: Ткаченко, 58; Туппол, 79.

Склад: Середнюк (Абанін), Нагнойний, Ткаченко, Туппол, Толокньов, Савенко (Скроминський), Кушнір, Мухаматгалєєв, Багачанський (Логвіненко), Гранкін (Гаврик), Кулалаєв.

Важкий ігровий графік вкупі з кадровими втратами призвели до того, що до чергової зустрічі 10-класники виявились неготовими. Господарі вже до середини першого тайму пропустили три м’ячі, а зустрічались вони із сильним супротивником, проте саме його варто назвати одним з основних конкурентів за право опинитись у підсумку на 4-му місці. Після такого старту гри прийти до тями вже не вдалось. До того ж після перерви один за іншим через два попередження достроково пішли відпочивати обидва харківські центральні захисники – Іван Ткаченко та Максим Туппол. Тож четвертий гол, пропущений у другому таймі, став фінальною крапкою великої, а від того ще більш прикрої, поразки.

ДЮСШ-15 Київ – УФК-Олімпік-2003 – 0:1 (0:1)

Гол: Євгеній Мельниченко, 14.

Склад: Гончар, Морарь, М. Шишко, Баранець, Товкач, Мельниченко, Левченко, Короткий, Неледва, Ліман (Калашник), Бец (Омельченко).

Колектив Олександра Скачка дочекався першої перемоги. Трапилась вона на чужому полі завдяки єдиному влучному удару Євгенія Мельниченка. Варто сказати, що це трапилось ще у середині першого тайму, хоча забивати харків’яни цілком мали нагоди і до того, і після. Єдиний більш-менш серйозний за весь ігровий час від ДЮСШ-15 результату господарям не приніс. Це виграш «Олімпіка» призвів до рокіровки суперників наприкінці турнірної таблиці.

УФК-Олімпік-2004 – ДЮСШ-15 Київ – 0:0

Склад: Чосов, Ільченко (Полтавець), Даленчук, Черкашин, Юркевич, Д. Шишко, Овсянніков (Земляков), Шпірний, Панченко, Стрельник, Товт.

Суперники невдало виступають у нинішньому сезоні, і головною прикрістю для обох команд є надзвичайно низька результативність. Досі ці колективи забили суперникам лише по разу за 8 турів. Тому не варто дивуватись мирному та безгольовому поєдинку у Харкові у їхньому виконанні. Мабуть, трохи ближчими до здобуття трьох балів були підопічні Олександра Кривчикова, однак зовнішніх вражень не вистачило, аби їх матеріалізувати в протокольні дані. Лише друге турнірне очко команди училища не дозволяє залишити останній рядок.