Футбол. 7 тур ДЮФЛУ

Лише одна перемога на тлі нічиєї та двох поразок – черговий здобуток вихованців ХДВУФК №1 на всеукраїнському рівні в ігровий день 20 жовтня.

Інтер Дніпро – УФК-Олімпік-2002 – 0:1 (0:0)

Гол: Богдан Скромінський, 71.

Склад: Муравйов, Осмоловський, Нагнойний, Туппол, Новиков (Мазур, 90), Скромінський, Кушнір, Мухаматгалєєв (Логвіненко, 90), Гранкін (Кігурадзе, 79), Багачанський, Сивоконь (Гаврик, 63).

Хоча суперник наших гравців крокує лише передостаннім, як і інші команди цього клубу, вдома він цілком небезпечний. Тривалий час у гостей пішов, аби під лаштуватися під  умови місцевого поля, а також під досить примітивний, але незручний спосіб дніпрянами ведення боротьби. До перерви кілька разів «Олімпік» наближався до жаданого взяття воріт, і навіть Максим Багачанський спрямував м’яч у стійку воріт, але половина гри завершилася з нулями. Традиційно для важких ігор харків’яни зуміли згуртуватись навколо тренерських ідей у другій 45-хвилинці. Помітно зросла кількість ударів, а також підвищилась влучність та небезпека після них. І кількість була приречена перетворитись на якість: постріл з дальньої відстані Богдана Скромінського нарешті досяг мети. І хоча закріпити успіх гостям не пощастило, чергові три очки колектив справедливо завоював.

Інтер Дніпро – УФК-Олімпік-2003 – 2:1 (0:1)

Голи: ???, 54; ???, 77 (з пенальті) – Ігор Неледва, 14.

Вилучений Баранець, 79.

Склад: Гончар, Поволоцький, Шишко, Кузьменко, Баранець, Несов, Неледва, Ганько (Бец, 78), Короткий (Левченко, 71), Товкач, Федоров.

Важко уявити, що у спорті можливо мати таку незаперечну перевагу, коли мова має йти про питання у кількості м’ячів переваги, а зрештою залишитись навіть без нічиєї. У першій половині матчу «Інтер» навіть не доходив до володінь Олександра Гончара. Паралельно харків’яни одного разу реалізували свою перевагу, коли м’яч собі виборов Сергій Баранець і віддав своєчасну передачу на Ігоря Неледву. Ще кілька разів «Олімпік» надто неуважно ставився до власних загострень на чужій половині поля. Ще більш прикро вже у другому таймі не забив Ігор Неледва, за що прийшла розплата. Нічого не віщуючи, дніпряни витиснули максимум зі штрафного майже від центральної лінії, зумівши пробити, а потім і добити м’яч у сітку. За кілька хвилин до завершення зустрічі необережно зі своїм опонентом обійшовся Дмитро Кузьменко, перебуваючи у куті штрафного майданчику. Подарунком з пенальті господарі скористались. А на додачу ще і Сергій Баранець вкотре заробив вилучення, тож догравали матч харків’яни вдесятьох.

УФК-Олімпік-2004 – Кремінь Кременчук – 0:0

Склад: Безуглий, Тараш, Черкашин, Ольховик, Гришин (Аніщенко, 59), Шпірний, Овсянніков (Панченко, 42), Даленчук, Побіяха, Товт (Яковенко, 65), Шкарубо (Земляков, 65).

Вперше за тривалий час команда 9-го класу грала зі своїм суперником першим номером та була значна ближчою до повноцінних трьох очок. Зокрема, і відверта неуважність суддівської бригади призвели до того, що «Олімпік» недорахувався очок. Справа у тому, що на останніх хвилинах першого тайму Родіон Шкарубо потужно поцілив у поперечину, від якої м’яч опустився за лінію та вилетів у поле. Представники Феміди гол не зафіксували. Не зуміли господарі втілити певну перевагу і під час інших нагод. З іншого боку, вперше у сезоні голкіпер та захист відіграли надійно, наслідком чого став перший «сухий» матч для Євгена Безуглого.

УФК-Олімпік-2005 – Кремінь Кременчук – 0:2 (0:0)

Голи: ???, 36; ???, 70 (з пенальті).

Вилучені: Скоріно, Паршин – ??? (Кремінь).

Склад: Помазан, Скоріно, Тупік, Єпіифанцев, Шишкін, Донченко, Паршин, Кондратенко (Чайка), Шевчук (Гладковський), Світличний (Лебединець), Царьков.

Нехай за антропометричними показниками гості і переважали харків’ян, а також більше часу володіли центром поля, все ж шанс на позитивний результат у наших хлопців був. Принаймні, після перших 35-ти хвилин, коли жодній зі сторін не пощастило відкрити рахунок, вирішальним епізодом поєдинку стала власна помилка наших захисників. Вже за кілька секунд після відновлення гри господарі легко віддали м’яч кременчуцькому нападнику біля воріт Данила Помазана, і наш голкіпер був безсилим виправити цю необачність. Згодом відбулось обопільне вилучення, коли за з’ясування стосунків у харків’ян не дограв до кінця Єгор Скоріно. Не вщухали пристрасті й на останніх хвилинах, коли другу жовту картку суддя виписав для Андрія Паршина, хоча такої необхідності не існувало. А наостанок ще й було призначено сумнівний пенальті, після якого і пролунав фінальний свисток – 0:2.