Футбол. 6 тур ДЮФЛУ

У чергових матчах 13 жовтня представники нашого училища поділили успіхи та невдачі навпіл: старші вдома перемогли, молодші у гостях поступились.

УФК-Олімпік-2002 – Кремінь Кременчук – 3:0 (1:0)

Голи: Федір Сивоконь, 24; автогол, 48; Владислав Мухаматгалєєв, 57.

Склад: Муравйов, Осмоловський, Нагнойний, Туппол (Мазур, 79), Новиков, Скромінський, Кушнір, Мухаматгалєєв (Кігурадзе, 87), Гранкін, Багачанський (Пісоцький, 88), Сивоконь (Гаврик, 76).

Другий поспіль переконливий успіх колективу під управлінням Олега Птачика та Олега Стороженка супроводжувався високою якістю гри. Нехай «Кремінь» і поступався за багатьма основними футбольними параметрами, втім, гості не виглядали надто простими для вирішення наших завдань. Розхитування захисних порядків кременчукців втілилось у життя рівно у середині першого тайму, коли триходівку по центру за участю Максима Багачанського та Микити Гранкіна у найкращих традиціях форвардів завершив Федір Сивоконь. Остаточно заспокоїли тренерів та вболівальників господарі у стартовий відрізок другої 45-хвилинки. Тоді простріл Артема Осмоловського увінчала зрізка захисника суперника у власні ворота. Згодом Максим Багачанський увірвався з іншого флангу на небезпечну ділянку, переадресував м’яча на Федора Сивоконя, а у того п’ятою вийшла передача на Владислава Мухаматгалєєва – 3:0. Згодом «Олімпік» мав нагоду забивати ще не менше, ніж у попередньому турі, але, вочевидь, харків’яни зали голи на наступні поєдинки.

УФК-Олімпік-2003 – Кремінь Кременчук – 1:0 (0:0)

Гол: Ігор Неледва, 67.

Склад: Гончар, Поволоцький (Левченко, 41), Шишко, Кузьменко, Жилін, Баранець, Несов (Короткий, 58), Неледва, Товкач, Плотников (Ганько, 58), Федоров (Бец, 72).

Перед цим поєдинком у хлопців, яких тренують Андрій Аніщенко та Дмитро Крамчанінов, тривала 4-матчева серія з самих поразок. Черговий суперник цілком дозволяв покращити собі настрій. Задля цього прийшлось попрацювати, а завершилось все цілком справедливим підсумком – нехай успіх харків’ян і вимірювався єдиним м’ячем. Але до нього вся команда йшла протягом усього ігрового часу, додаючи у бажанні та тиску на чужі ворота. Перший тайм був не таким переконливим – тож завершився у безгольову нічию. Кількість ударів по воротах «Кременя» зросла після перерви. І Ігор Неледва підчатував підбирання поблизу воротаря гостей, коли його підступно потурбував Євгеній Федоров. Повівши у рахунку, господарі не дали супротивнику найменших шансів щось змінити.

Інтер Дніпро – УФК-Олімпік-2004 – 4:2 (2:1)

Голи за Олімпік забили Олексій Гришин та Дмитро Побіяха.

Склад: Безуглий, Тараш, Ольховик, Черкашин, Гришин, Побіяха, Даленчук, Полтавець (І. Іванюк, 51), Товт, Аніщенко (Овсянніков, 42), Земляков (Шкарубо, 36).

Обидва тайми проходили за однаковим сценарієм. На жаль, він не сприяв успіху підопічних Сергія Лобойка та Олександра Кривчикова. Спочатку ініціативу брали до власних рук та ніг криворіжці, відправляючи до воріт наших голкіперів по два м’ячі щоразу. Надалі футболіста «Олімпіка» нав’язували свою гру та по одному голу відправляли до воріт дніпрян. Спочатку на кутовий результативно прибіг Олексій Гришин, а остаточний рахунок встановив капітан команди Дмитро Побіяха, позбавивши супротивника перемоги з великим рахунком.

Інтер Дніпро – УФК-Олімпік-2005 – 1:0 (1:0)

Гол: ???, 28 (з пенальті).

Склад: Помазан, Скоріно, Тупік, Єпіфанцев, Світличний, Паршин, Донченко (Чайка), Шевчук, Костенко (Гладковський), Кондратенко (Лебединець), Царьков.

У цьому протистоянні все вирішив єдиний удар з 11-метрового, причому пенальті був призначений без особливих на те підстав. Загалом гра проходила під знаком домашнього суддівства, що притаманно більшості ігор на території Дніпра. Інших явних моментів для взяття харківських воріт і не згадати. У той же час чотири реальні нагоди «Олімпіка» були створені, але тут-таки змарновані. Ймовірно, харків’янам не вистачило низки травмованих та хворих гравців. До лазарету рід час звітної зустрічі через ушкодження додався Артем Донченко.