Футбол. 4 тур ДЮФЛУ

В усіх чотирьох вікових категоріях вихованці ХДВУФК №1 програли у матчах, які відбувались 29 та 30 вересня.

Азовсталь Маріуполь – УФК-Олімпік-2002 – 3:1 (1:0)

Голи: ???, 12; ???, 50; ???, 72-пен – Максим Багачанський, 49.

Склад: Середнюк, Осмоловський (Сивоконь, 64), Мазур (Туппол, 76), Нагнойний, Новиков, Мухаматгалєєв, Кушнір (Савенко, 87), Багачанський, Гранкін, Кігурадзе (Пісоцький, 46), Логвіненко (Скромінський, 76).

Схоже, команда 11-класників потрапила у психологічну яму, адже знову поступились суперникам не за грою, а за реалізацією моментів. Господарі за весь перший тайм нічого суттєвого не створили. Але забили після першої ж подачі кутового. У той же час «Олімпік» досить багато часу провів у пошуках можливостей для власного голу. Цих можливостей було пре достатньо, однак відсутність віри у власні сили, влучності та зосередженості ставали на заваді меті. Все ж одного разу Владислав Мухаматгалєєв втік від опікунів, виманив на себе голкіпера, віддав пас паралельно на Артема Осмоловського, який і забив. Проте звідкись виникло рішення суддів про офсайд. Чого не вдалось зробити до перерви, легко та елегантно зробив Максим Багачанський у дебюті другої 45-хвилинки. Та замість перехоплення ініціативи безглуздий гол за півтори хвилини, що стало потрясінням для команди. Вийшли із заціпеніння харків’яни лише після третього м’яча «Азовсталі» з пенальті за порушення Олексія Мазура. В останній відрізок зову безліч ударів та нагод для них, однак рахунок на користь господарів більше змін не зазнав.

Азовсталь Маріуполь – УФК-Олімпік-2003 – 1:0 (1:0)

Гол: ???, 39.

Склад: Гончар, Товкач, Баранець, Шишко, Нєіло, Левченко, Несов, Ганько (Короткий, 65), Федоров, Плотников (Бец, 78), Неледва.

За якістю гри це був найкращий матч за тривалий час від команди нинішніх 10-класників. Втім, не вона визначає переможця, а кількість відправлених у сітку чужих воріт м’ячів. Організація у побудовах «Олімпіка» виявилась значно привабливішою, ніж у приазовців. Однак «Азовсталь», відчувши це, відійшла на власну половину поля, на гру другим номером і просто чекала свій шанс та сподівалась відитись у захисті. З обома компонентами господарі впорались. Допомагали власними невлучностями і харків’яни, а гол, як-то кажуть, у роздягальню, після одного з нечастих штрафних ударів значно додав сил нашому супротивнику. За весь другий тайм «Азовсталь» лічені рази доходила до воріт Олександра Гончара, тоді як «Олімпік» створив нагод на 3-4 зустрічі. Більше половини гравців харків’ян мали можливості забивати, а деякі неодноразово втрачали шанси. Можна лише констатувати, що обидві команди, які гостювали у Маріуполі, здивували тим, як можна стільки марнувати нагод, у тому числі стовідсоткових.

УФК-Олімпік-2004 – ДЮСШ-11-Чорноморець Одеса – 0:3 (0:2)

Голи: ???, 5; ???, 21; ???, 70.

Склад: Мігов, Тараш, Ольховик, Побіяха, Грішин, Шпірний, Даленчук, Товт, Полтавець (Яковенко, 67), І. Іванюк (Аніщенко, 60), Шкарубо (Земляков, 57).

Наша команда зазнала суттєвих кадрових втрат на цей поєдинок. Антон Подколзін продовжує тривале лікування, до нього у лазареті доєднались через травму Денис Овсянніков, через хворобу Олег Черкашин, а Олександр Панченко лише почав відбуття триматчевої дискваліфікації. При усьому цьому надзвичайно помітні неозброєному оку дві помилки у першому таймі зменшили шанси для «Олімпіка» хоча б на нічию. Вже другий штрафний від ДЮСШ-11 став результативним через помилку Іллі Мігова з вибором позиції на лінії воріт. Пізніше банальна втрата м’яча Дмитром Побіяхою перед власним штрафним майданчиком коштувала його партнерам другого пропущеного голу. Надалі господарі поля вирівняли гру у центрі поля, стали менше дозволяти одеситам загрожувати володінням свого голкіпера, проте самі в атаці нічого не здобули. До того ж на останній хвилині гри південна команда дочекалась виходу один на один, після чого поразка набула статусу великої.

УФК-Олімпік-2005 – ДЮСШ-11-Чорноморець Одеса – 1:5 (0:2)

Голи: Анатолій Гладковський, 69 – ???, 6; ???, 34; ???, 44; ???, 58; ???, 70.

На 70-й хвилині ДЮСШ-11 не реалізувала пенальті.

Склад: Помазан (Я. Овсянніков, 53), Скоріно (Лебединець, 50), Тупік, Єпіфанцев, Шишкін (Світличний, 56), Паршин, Шостацький (Костенко, 47), Донченко (Скляр, 59), Царьков, Кондратенко (Гладковський, 49), Чайка (Шевчук, 29).

У цілому гру до перерви можна було б назвати більш-менш рівною, однак кинута напризволяще зона лівого захисника була гостями використана вже у дебюті зустрічі. Потім харків’яни не знайшли можливості відповісти під час кількох напівмоментів, а перед перервою вже одесити зуміли забити вельми ефектний гол, який фактично вбив інтригу. Друга половина зустрічі підтвердила це: гості не мали проблем не лише зі збереженням гандикапу, але і з його збільшення. Усе, чого досягли господарі, це гол Анатолія Гладковського після подачі Максима Костенка зі штрафного. Але і тут останнє слово залишилось за ДЮСШ-11. ЇЇ гравець заробив пенальті, який парирував Ярослав Овсянніков. При цьому підбирання було за суперником, і п’ятого голу уникнути не вдалось.