тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Футбол. 3 тур ДЮФЛУ

Чергові зустрічі Чемпіонату України, які відбулись 22 вересня, принесли футболістам ХДВУФК №1 рівно 50-відсотковий здобуток.

УФК-Олімпік-2002 – ДЮСШ-11-Чорноморець Одеса – 1:1 (1:0)

Голи: Владислав Мухаматгалєєв, 44 – ???, 59.

На 8-й хвилині Багачанський не реалізував пенальті.

Вилучені: Гаврик, 55 – ???, 65.

Склад: Муравйов, Осмоловський, Мазур (Туппол, 62), Пісоцький (Скромінський, 73), Гранкін, Нагнойний, Багачанський, Мухаматгалєєв, Гаврик, Сивоконь (Новиков, 65), Логвіненко (Кігурадзе, 80).

Неможливо пояснити втрату очок у грі з таким вражаючим гандикапом за силою суперників та кількістю гольових нагод. Вже за перші десять хвилин рахунок мав бути 3:0 на користь «Олімпіка», адже Владислав Мухаматгалєєв та Микита Гаврик не використали виходи віч-на-віч, а Максим Багачанський невдало пробив з пенальті, заробленого Федором Сивоконем. Ситуація виправилася перед самою перервою, коли затяжна атака харків’ян призвела до разючого удару Владислава Мухаматгалєєва з середньої відстані. На подальші події вплинули рішення арбітра, який роздавав картки ліворуч та праворуч. Він був послідовним, вилучивши за ідентичні причини по одному гравцю з кожного боку. Проте саме у 10-хилинку меншості для харків’ян ДЮСШ-11 знайшла шанс і зрівняла рахунок. Потім бува штанга Микити Гранкіна, слабкий удар зблизька Богдана Скромінського та незрозумілий промах від Гіоргі Кігурадзе. Так чи інакше, а фінальний рахунок констатував лише нічийний підсумок.

УФК-Олімпік-2003 – ДЮСШ-11-Чорноморець Одеса – 2:4 (0:2)

Голи: Максим Товкач, 53; Олексій Горяінов, 80 – ???, 9-пен; ???, 19; ???, 44; ???, 74.

Склад: Гончар, Жилін, Поволоцький, Кузьменко, Нєіло, Несов, Левченко (Плотников, 58), Товкач, Короткий (Онищенко, 75), Горяінов, Неледва (Федоров, 76).

Рівної гри для харків’ян не вийшло. Одесити довели, що вони готові краще до офіційних ігор на даному етапі та підтверджують лідерство минулого сезону стовідсотковими показними у вересні. Почавши від захисту, «Олімпік» дозволяв гостям завдавати хіба що дальніх ударів. А от спробувавши відповідати, йти в атаку, підопічні Андрія Аніщенка та Дмитра Крамчанінова щораз наштовхувались на разючі швидкі відповіді. Дві з них призвели до порушення правил ціною реалізованого одразу ж пенальті та ще одного схожого прориву. Відносно краще провели господарі другий тайм господарі. Принаймні, про це свідчить рахунок. Знову темп грі задавали гравці ДЮСШ-11, футболісти з УФК кидались навздогін. Окрасою зустрічі став перший м’яч, автором якого виявився капітан Максим Товкач. Перед фінальним свистком Георгій Несов навісом зі штрафного та Олексій Горяінов ударом головою не дозволили команді зазнати великої поразки.

ДЮСШ-1-Кривбас Кривий Ріг – УФК-Олімпік-2004 – 1:2 (0:0)

Голи: ???, 57 – Іван Іванюк, 62; Данило Яковенко, 68.

Склад: Мігов (Безуглий, 2), Побіяха, Ольховик, Черкашин, Грішин, Даленчук, Д Овсянніков (Панченко, 51), Товт, Шпірний, Полтавець (І. Іванюк, 58), Шкарубо (Яковенко, 67).

Після двох невдач на старті харків’яни мали наздоганяти своїх товаришів з інших команд, які раніше вже відчували смак перемоги. Це вдалося зробити, але, як кажуть, майже на прапорці. Причому вирішальними стали заміни від Сергія Лобойка та Олександра Кривчикова. Цікаво, що «Кривбас» практично не загрожував воротам Євгена Безуглого, який змушено вийшов на заміну ще на перших хвилинах. Тим несправедливішим після майже десятка невикористаних гостями був пропущений м’яч з другого поверху внаслідок флангового навісу. Залишалось грати трохи більше десяти хвилин, і двоє гравців з лави запасних повернули все на нашу користь. Іван Іванюк відгукнувся на передачу Олександра Панченко та вразив дальню дев’ятку. А потім Данило Яковенко прямим ударом зі штрафного покарав суперників за гру голкіпера руками за межами карної площі.

ДЮСШ-1-Кривбас Кривий Ріг – УФК-Олімпік-2005 – 0:0

Склад: Помазан, Світличний, Тупік, Єпіфанцев, Шишкін, Донченко (Лебединець, 65), Мусієнко (Гладковський, 54), Паршин, Кондратенко, Царьков, Чайка (Шевчук, 42).

Проти дебютантів вищої ліги змагань ДЮФЛУ навіть у гостях харків’яни домінували протягом усієї гри. Вже за перші хвилини Андрій Чайка та Тимур Царьков двічі пробачили «Кривбас». Далі несерйозне ставлення до завершальних ударів призвели до двох штанг, двох змарнованих виходів сам на сам, коли на завершальній стадії опинялись багато гравців харківської команди. Лише на нетривалі відрізки гра відсувалась до центру поля, а потім знову зміщувалась на криворізьку половину. Проте жодного разу відсвяткувати самим гол та засмутити цією подією суперника вихованці Андрія Огієнка та Олександра Скачка не зуміли – тому лише одне очко їде до Харкова у цій віковій категорії.