тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Футбол. 15 тур ДЮФЛУ

У чергових матчах, які відбулися 5 травня футболісти ХДВУФК №1 здобули три перемоги у чотирьох зустрічах.

Металіст Харків – УФК-Олімпік-2001 – 2:4 (0:2)

Голи: ???, 51; ???, 73 – Назим Ісмаїлов, 31; Нікіта Іщенко, 35; Валерій Дойчев, 54; Данило Сисенко, 65.

Склад: Усіченко (Жилін, 79), Каніщев, Анікєєв, Попов, Чалий, Приходько, Ісмаїлов, Дьяков (Пікалов, 71), Сисенко, Дойчев (С. Топчій, 74), Іщенко (Голік, 68).

Вдруге у сезоні наші найстарші хлопці здолали земляків з «Металіста». Лише перші півгодини проходили у впертій боротьбі, а потім «Олімпік» видав ударний відрізок, протягом якого Назим Ісмаїлов дальнім ударом наче зняв павутиння з дев’ятки воріт суперників, а невдовзі Нікіта Іщенко скористався своїм шансом. Друга 40-хвилинка завершилась обміном у вигляді двох голів з кожного боку, але номінальні гості цілком контролювали ситуацію на полі. Свідчення тому: після першого пропущеного голу дуже швидко Валерій Дойчев завдяки індивідуальним зусиллям відновив статус-кво. Як згодом з’ясувалось, той гол був переможним, а Данило Сисенко лише закріпив успіх вихованців Андрія Аніщенка та Дмитра Крамчанінова. Ще одне взяття воріт від господарів суттєво не вплинуло на результат гри.

УФК-Олімпік-2002 – ОК ім. Піддубного Київ – 5:0 (3:0)

Голи: Микита Гранкін, 7; Максим Багачанський, 10; Кирило Логвіненко, 29, 56; Владислав Мухаматгалєєв, 75.

Склад: Середнюк, Мазур, Нагнойний, Туппол, Новиков, Скромінський (Муравйов, 80), Кушнір, Багачанський, Гранкін, Логвіненко (Кігурадзе, 60), Сивоконь (Мухаматгалєєв, 48).

З точки зору налаштування на гру та суто протокольних даних все злилось воєдино, і харків’яни були сильніші за гостей зі столиці за всіма статтями. Дуже доречними виявились сподівання на перші хвилини матчу, коли Микита Гранкін поклав початок розгрому, а Максим Багачанський майже навздогін зробив перевагу комфортною. Після багатоходової комбінації ще до перерви Кирило Логвіненко з близької відстані довів перевагу до великої. Він же у другому таймі він же зумів втекти на побачення з голкіпером гостей та оформити для себе дубль. А заключний м’яч у грі до сітки воріт команди київського інтернату з гострого кута відправив Владислав Мухаматгалєєв. Причому на цифрі 5 в атаці хлопці під керуванням Олега Птачика та Івана Панчишина могли і не зупинятись.

Металіст Харків – УФК-Олімпік-2003 – 1:3 (1:1)

Голи: Ігор Неледва – 3.

Склад: Гончар, Акберов, Шишко, Баранець, Нєіло, Нєсов, Левченко, Неледва, Товкач, Горяінов, Ганько. На заміну виходили: Омельченко, Ліман, Бец, Агапов, І. Топчій, Калашник.

Це був реванш за не зовсім справедливий програш у першому колі. Цікаво, що і у повторному дербі саме «Металіст» зробив першу результативну дію. Здавалолсь, що підопічним Андрія Огієнка та Олександра Скачка не щастить, адже Ігор Неледва не використав побачення сам на сам з воротарем супротивника. Проте ще у першій половині він же аналогічним епізодом виправився. А після нетривалого відпочинку все той же Ігор Неледва досягнув особистого хет-трика, а команді подарував першу весняну та другу у сезоні перемогу – 3:1. відзначимо і решту хлопців, які допомогли своєму лідеру стати героєм зустрічі.

УФК-Олімпік-2004 – ОК ім. Піддубного Київ – 1:3 (0:2)

Голи: Іван Стрельник, 50 – ???, 4; ???, 28 (з пенальті); ???, 48.

Вилучено гравця гостей на 47-й хвилині.

Склад: Безуглий (Помазан, 52), Побіяха, Даленчук (Гладковський, 52), Ольховик, Юркевич, Шкарубо (Мусієнко, 52), Овсянніков (Земляков, 42), Товт (Аніщенко, 52), Шпірний (Полтавець, 31), Панченко (Яковенко, 52), Стрельник.

На жаль, вкотре причиною поразки стали слабко проведені перші хвилини. Вже на на четвертому оберті хвилинної стрілки кияни досягли бажаного, а перед перервою заробили право на пробиття пенальті і пішли із солідним запасом вислуховувати настанови тренери. Харківські ж наставники Олег Стороженко та Олександр кривчиков також часу не марнували, і другу 30-хвилинку «Олімпік» провів значно краще. Активність господарів згодом привела до чисельної більшості, але у форматі 11 ена 10 супротивники лише обмінялись голами. Іван Стрельник здійснив стрімкий рейд з глибини поля, відірвався від переслідувачів та залишив свій автограф у сітці воріт ОК ім. Піддубного.