Футбол. 13 тур ДЮФЛУ

Чергові поєдинки, що пройшли 20 квітня, не принесли жодної перемоги для харківських гравців, а лише три нічиї. Втім, тричі на результат фатально вплинуло упереджене суддівство.

УФК-Олімпік-2002 – Азовсталь Маріуполь – 2:2 (2:1)

Голи: Денис Нагнойний, 35; Владислав Мухаматгалєєв, 42 – ???, 10; ???, 86.

Вилучені: Багачанський, 56 – ???, 86.

Склад: Середнюк, Мазур (Полянський, 90), Скромінський, Д. Нагнойний, Новіков, Багачанський, Гранкіин (Туппол, 90), Гаврик, Мухаматгалєєв, Пісоцький (Кігурадзе, 85), Сивоконь (Логвіненко, 75).

Історія цієї гри багато у чому нагадала для випускного класу ХДВУФК №1 поїздку до Одеси тижневої давнини. Знову виграна перша половина зустрічі, чисельна меншість після перерви і втрачені два очки. Цього разу харків’янам довелось відіграватись після швидкого голу «Азовсталі» під час швидкого випаду. Втім, ще у перші 45 хвилин господарі виправили становище на свою користь. Денис Нагнойний завершив розіграш штрафного, який подавав Микита Гранкін. А Владислав Мухаматгалєєв втік від усіх після тривалого польоту м’яча від власного голкіпера Олега Середнюка – 2:1. Однак через 10 хвилин другого тайму арбітр знайшов формальну підставу, аби вилучити Максима Багачанського, ніколи не поміченого у грубощах. Півгодини господарі витримали, однак втратили пильність під час одного з кутових, і маріупольці досягли бажаного порятунку – 2:2.

УФК-Олімпік-2003 – Азовсталь Маріуполь – 2:2 (1:0)

Голи: Анатолій Плотніков, 22; Владислав Онищенко, 80+6 – ???, 47; ???, 80+5.

Вилучені: Товкач, 25; Баранець, 40; Горяінов, 52; Плотніков, 80+6 (на лаві запасних) – ???, 70.

Склад: Гончар, Кузьменко (Жилін, 54), Шишко (Онищенко, 80), Поволоцький, Баранець, Левченко, А. Нагнойний (Ганько 58), Товкач, Плотніков (Нєіло, 41), Неледва (Омельченко, 69), Горяінов.

Важко зосередитись на футболі, коли за гру вилучаються чотири гравці команди. Звичайно, над дисципліною варто працювати, однак і на найбрутальніша команда у харків’ян, щоб суддівськими рішеннями претендувати на внесення Книги рекордів Гіннеса. «Олімпік» у грі на зустрічних курсах відкрив рахунок, коли вдало на добивання встиг Анатолій Плотніков. Втім за наступні 20 хвилин до перерви господарі залишись удев’ятьох проти повного складу суперників. Саме у такій меншості невдовзі по перерві приазовці відновили статус-кво. Згодом 15 хвилин наші хлопці були змушені грати вже за трьох вилучених. Потім співвідношення гравці змінилось на 8 до 10-ти. Саме у такому стані на 5-й доданій хвилині «Азовсталь», здавалось, вирвала перемогу. Проте останнє слово було за харків’янами, які увісьмох зуміли звести справу до нічиєї6 Владислав Онищенко вчасно зреагував на рикошет від захисника та побачення з воротарем супротивника завершив результативно.

ДЮСШ-11-Чорноморець Одеса – УФК-Олімпік-2004 – 1:0 (0:0)

Гол: ???, 70-пен.

Вилучений: Шкарубо, 70.

Склад: Мігов, Побіяха, Даленчук, Черкашин, Тараш, Полтавець, Товт Д. Овсянніков, Шкарубо, Подколзін, Ракитянський.

Явний фаворит зустрічі, який перебуває у квартеті лідерів, лише за допомогою притягнутого пенальті на останній хвилині поєдинку виграв у харків’ян. До того перший тайм взагалі пройшов на рівних буз істотних загострень біля хоча б одних воріт. Напевно, трохи гостріше одесити виглядали у другій половині, проте й «Олімпік» не лише відсиджувався у захисті, але й сам шукав щастя на чужій половині поля. Розвязка трапилась після влучання м’яча у руку Олега Черкашина. Рука була у природному положенні, а події зовсім не загрожували воротам Іллі Мігова. Так чи інакше, але Феміда зробили вердикт на користь ДЮСШ-11-Чорноморець.

ДЮСШ-11-Чорноморець Одеса – УФК-Олімпік-2005 – 0:0

Склад: Помазан, Скоріно, Тупік, Шевчук, Єпіфанцев, Шостацький, Паршин, Костенко, Донченко, Мусієнко, Царьков. На заміну виходили: Лебединець, Шишкін, Гладковський, Світличний, Чайка.

Різниця турнірних здобутків на користь суперника ніяк не злякала гостей. Наші хлопці, як мінімум, не поступались одеситам. Саме «Олімпік» створив 4 якісних нагоди за гру, аби забити. Найбільш близьким до взяття чужих воріт був Ярослав Єпіфанцев, та не зумів розпорядитися шансом. Господарі запам’ятались влучанням у стійку воріт Данила Помазана після відпочинку, ще кілька разів наш голкіпер якісно виконав свою роботу. Тому гостьову нічию можна занести до активу харківського колективу.