Футбол. 12 тур ДЮФЛУ

Практично максимальний показник вихованців ХДВУФК№1 у перший весняний ігровий день – три перемоги та нічия.

ДЮСШ-11-Чорноморець Одеса – УФК-Олімпік-2002 – 2:2 (0:2)

Голи: ???, 74; ???, 77-пен – Микита Гранкін, 21; Олексій Мазур, 45.

Вилучений: Осмоловський, 60.

Склад: Середнюк, Осмоловський, Д. Нагнойний, Скромінський, Новиков, Мазур, Кушнір, Гаврик (Логвіненко, 65), Гранкін (Пісоцький, 90), Багачанський (Туппол, 90), Мухаматгалєєв (Сивоконь, 72).

Перша половина гри була позитивною з усіх боків у діях харків’ян. Вони не лише контролювали хід подій, але й двічі матеріалізували свої нагоди, яких було набагато ближче. Микита Гранкін відкрив рахунок, скориставшись передачею Микити Гаврика. А поглибив перевагу Олексій Мазур – йому асистував Едуард Кушнір. Нічого не віщувало неприємностей у подальшому, але вони стались. Звичайно, вагоме слово сказав й арбітр, спочатку без вагомих причин вилучивши Артема Осмоловського, а згодом вже за рахунку 1:2 призначив такий самий надуманий пенальті. Звичайно, не вистачило характеру й нашим хлопцям, аби відстояти максимальний результат за несприятливих обставин.

ДЮСШ-11-Чорноморець Одеса – УФК-Олімпік-2003 – 0:1 (0:1)

Гол: Олексій Горяінов, 25.

Склад: Гончар, Кузьменко, Шишко, Поволоцький, Баранець, Левченко, О. Нагнойний (Ганько, 72), Товкач, Короткий, Неледва (Федоров, 72; Омельченко, 77), Горяінов (Плотніков, 58).

«Олімпік» розпочав весняну частину чи не з найяскравішою командою нашої групи у даній віковій категорії. Вочевидь, за зиму відбулись певні зміни з обох сторін, адже, попри гру у гостях, переможний результат харків’ян повністю заслужений. Особливо переконливо виглядали наші хлопці до перерви, коли в усіх випадках були попереду на один, а інколи на два кроки. Такий стан речей перетворився на гол у середині першого тайму, коли наполегливий Ігор Неледва на фланзі заволодів м’ячем, здійснив прохід та обрав один з кількох варіантів продовження атаки, і він виявився правильним: Олексій Горяінов зблизька переграв голкіпера. У другій 40-хвилинці гості діяли за обставинами і не дали одеситам суттєвих нагод уникнути поразки.

УФК-Олімпік-2004 – ДЮСШ-1-Кривбас Кривий Ріг – 2:1 (0:1)

Голи: Антон Подколзін, 52; Данило Ракитянський, 64 – ???, 9.

Вилучений: Ольховик (після фінального свистка).

Склад: Мігов, Побіяха, Даленчук, Ольховик, Тараш, Шпірний, Д. Овсянніков (Черкашин, 66), Подколзін, Товт, Шкарубо (Полтавець, 46), Ракитянський.

Гра проти аутсайдера складалася важче, ніж можна було очікувати. Додав головного болю тренерам та збільшив навантаження на гравців пропущений у дебюті м’яч, що стало наслідком контратаки. У першому таймі навіть один гол господарі не зуміли провести. Зрештою, лише у середині другої половини зустрічі Антон Подколзін вискочив з-за спин захисників, відгукнувся на пас Романа Шпірного і пробив низом у дальній кут. Дуже схожим вийшов і переможний епізод для «Олімпіка». Тільки виконавці були інші. Тепер вже дальнє закидання здійснив Данило Товт, а навички нападника продемонстрував Данило Ракитянський. На жаль, після фінального свистка Валерій Ольховик за недисципліновану поведінку побачив перед собою другу жовту, а, значить, і червону картки, і тепер пропустить поїздку на наступну гру.

УФК-Олімпік-2005 – ДЮСШ-1-Кривбас Кривий Ріг – 5:1 (2:1)

Голи: Тимур Царьков, 7, 33, 55; Єгор Тупік, 47; Анатолій Гладковський, 69 – ???, 17.

Склад: Помазан (Я. Овсянніков, 61), Скоріно, Тупік (Лебединець, 56), Шевчук, Єпіфанцев, Шостацький (Спиридонов, 60), Паршин (Чайка, 54), Костенко (Гладковський, 48), Донченко, Мусієнко (Світличний, 48), Царьков.

У наймолодших футболістів нашого училища турнірна ситуація дуже схожа на ту, що була й у 2004 р.н. Але тут господарі не так сильно примусили хвилюватись за максимальний здобуток. Хіба що у першій 35-хвилинці рахунок був тільки мінімальним. Однак загалом різниця у 4 м’ячі говорить сама за себе. Героєм зустрічі, безумовно, став Тимур Царьков, якого цього дня реалізація не підводила, як інколи раніше. Своє слово у завершальній стадії колективних зусиль також сказали Єгор Тупік, який недаремно прийшов на подачу кутового, а також запасний форвард Анатолій Гладковський – він постав крапку у розвитку подій незадовго до фінального свистка.