Футбол. 11 тур ДЮФЛУ

Наприкінці футбольного року краще виступили дві молодші команди, досягнувши нічиїх, старші програли, а загалом вихованці ХДВУФК №1 знову без перемог.

Металург Запоріжжя – УФК-Олімпік-2001 – 2:1 (1:0)

Гол у складі харків’ян забив Ілля Фрунташ, 58.

Склад: Жилін, Каніщев, Попов (Острік, 41), Анікєєв, Чалий, Фрунташ, Приходько, Дойчев (С. Топчій, 60), Цимбал, Дьяков (Іщенко, 41).

По-різному можна оцінювати третю поспіль мінімальну поразку 11-класників. З одного боку, очок це не додає, з іншого – це явний прогрес у порівнянні з виступом цих хлопців річної давнини та навіть зразка початку сезону. До речі, усі останні опоненти – це представники провідної трійки у даній віковій категорії. Цього разу добре налаштуватись на початок зустрічі гостях не вдалося, тому підсумок першої половини цілком логічний, а єдиний м’яч «Металург» провів після навісу зі штрафного. Значно краще виглядали підопічні Андрія Аніщенка та Дмитра Крамчанінова по перерві, коли вже вони домінували. При цьому вони першими знову пропустили гол, який був повністю нелогічним, проте запоріжці своїм шансом скористались. Невдовзі Ілля Фрунташ сам організував атаку, а потім зіграв на добиванні після удару Нікіти Іщенка. Втім, одного влучного удару виявилось недостатньо, адже з іншими господарі впорались.

УФК-Олімпік-2002 – Металург Запоріжжя – 1:3 (1:1)

Гол у складі харків’ян забив Нікіта Кулалаєв, 35.

Склад: Середнюк, Осмоловський, Туппол, Ткаченко, Люльченко, Скромінський, Нагнойний, Кулалаєв, Мухаматгалєєв, Гранкін, Логвіненко (Сивоконь, 61).

Це був дуже важливий поєдинок з тієї точки зору, що супротивник перебував попереду саме на відстані однієї перемоги. І у разі її здобуття зберігались на весну непогані шанси у боротьбі за четвірку та потрапляння до плей-оф. Перший тайм показав, що «Металург» команді Олега Птачика цілком по зубах. Кілька втрачених нагод, тим не менше, не минулися безслідно і нарешті Нікіта Кулалаєв використав пас Микити Гранкіна. І тут з емоціями не впорались – побігли забивати ще, натомість самі пропустили за дві хвилини у контратаці. Дещо схоже можна було спостерігати після відпочинку, коли харків’яни двічі пробачили «Металург», а потім рефері сказав вагоме некваліфіковане, а, точніше, упереджене слово, призначивши пенальті у наші ворота – 1:2. На жаль оговтатись, від цього «Олімпік» не зумів і реальних загроз в останній частині матчу так і не заробив.

Металург Запоріжжя – УФК-Олімпік-2003 – 0:0

Склад: Гончар, Морарь, М. Шишко, Баранець, Нєіло, Неледва (І. Топчий), Короткий (Ліман), Левченко, Бец (Калашник; Омельченко), Мельниченко (Віник), Горяінов.

Вилучений: Сергій Баранець, 62.

Досі 9-класники в Харкові очок не здобували, а от з виїзду вже вдруге повертаються не з порожніми руками. За великим рахунком, у Запоріжжі протягом більшої частини ігрового часу точилась рівна боротьба з мінімальною кількістю небезпечних моментів. Навіть за цим показником, як і у плані територіальної переваги вихованці Олександра Скачка виглядали трохи кращими, проте не настільки, аби реалізувати ці враження у забиті м’ячі. Дещо ускладнив арбітр життя гостям хвилин за десять до фінального свистка, прийнявши занадто суворе рішення вилучили центрального захисника «Олімпіка» Сергія Баранця. Та все ж радикальним чином чисельна нерівність на хід зустрічі не позначилась.

УФК-Олімпік-2004 – Металург Запоріжжя – 2:2 (0:1)

Голи у складі харків’ян забили: Олег Черкашин, 31; Данило Товт, 60+2.

Склад: Безуглий (Чосов, 31), Побіяха, Даленчук, Черкашин, Юркевич, Овсянніков, Шпірний, Панченко, Земляков (Полтавець, 43), Шкарубо (Товт, 31), Стрельник.

Дуже протилежними за змістом були два тайми, причому не лише за співвідношенням сил на футбольному полі, але і за інтригою. У найгірших своїх традиціях колектив Олександра Кривчикова почав гру з пропущеного м’яча, коли усією командою пішли на чужу половину поля забувши про тили. Надалі до перерви майже нічого істотного поблизу обох воріт не відбувалось. Та вже стартова атака другої 30-хвилиники дозволила харків’янам зробити кутовий, і подачу Назара Юркевича добре використав Олег Черкашин. Потім більше м’ячем володів «Металург», але 4 стовідсоткові епізоди вийти вперед змарнували наші хлопці: двічі Іван Стрельник, Артем Полтавець та Олександр Панченко. І все ж вже у доданий час господарі повели у рахунку: на добиванні від стійки найкраще зреагував Данило Товт – 2:1. Часу вже не залишалось, але арбітр на власний розсуд вирішив дати ще один шанс. Як не прикро, а стримати єдину атаку гостей не вийшло, тому перша перемога 8-класників так досі і не здобута.