Самбо. Підсумки кадетського чемпіонату України

З 27 по 29 жовтня в Києві проходив чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів, за рузультатами якого визначалася збірна, що у грудні боротиметься на європейській першості.

На килимах спорткомплексу Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова виступило близько 300 спортсменів із 19 регіонів України.

Харківську область у складі збірної команди представляли учні відділення дзюдо училища. На рахунку вихованців 3 нагороди, серед яких дві золоті та срібна. Золото вибороли Даніїл Вегієв (вагова категорія до 60 кг) та Анастасія Краснікова (вагова категорія +70 кг), срібна медаль на рахунку Максима Казначєєва ( вагова категорія до 42 кг).

Загалом харків’яни вибороли 13 медалей (6 золотих, 4 срібних, 3 бронзові) та  посіли перше місце у командному заліку.

Вітаємо вихованців відділення та їх тренера Олександра Бакшенєва! Успіхів першим номерам збірної на кадетському чемпіонаті Європи з боротьби самбо.