тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Самбо. Підсумки чемпіонату України серед чоловіків та жінок

05-06 лютого 2016 року в спорт комплексі Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого м. Харкова відбувся чемпіонат України серед чоловіків та жінок, участь у якому взяли понад 300 спортсменів, що представляли 21 регіон нашої держави.

Учні відділення дзюдо училища брали участь в урочистому відкритті та самих змаганнях.

Владислава НЕЦВІТ, Анастасія БЕЗАТОСНА разом з вихованцями клубу "Пересвіт" і КДЮСШ-2 з показовим виступом, танцювально-спортивний колектив "Олімп" та дівчата спортивного клубу юридичної академії з запальними танцями, надали церемонії відкриття яскравості та урочистості.

Вагомий внесок в командний результат зробили наші учні. Студент ІІ курсу Сергій КРІВЧАЧ став переможцем чемпіонату в ваговій категорії до 83 кг. Студентка І курсу Мавлуда ЯТІМОВА здобула перемогу у ваговій категорії до 64 кг!

За підсумками чемпіонату збірна команда Харківської області виборола перше загальнокомандне місце. Друге було за командою м. Києва. Третє місце посіли самбісти Дніпропетровської області.

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ ТА ЇХ ТРЕНЕРА БАКШЕНЄВА О.М.