Самбо. Чемпіонат України з боротьби серед студентів та кадетів

28-30 жовтня у Харкові в спорткомплексі Національного юридичного університету проходив чемпіонат України з боротьби самбо серед студентів та серед кадетів. У цих всеукраїнських змаганнях прийняли участь випускники та учні відділення дзюдо училища.

У змаганнях серед студентів брало участь 178 спортсменів, які представляли 43 вищих навчальних закладів України. На рахунку наших вихованців 4 золоті, 1 срібна та 2 бронзові нагороди. Чемпіонами України стали:

- Анастасія Шевченко (вагова категорія до 60кг)

- Владислав Пшеничний (вагова категорія до 52кг)

- Артем Гуляєв (вагова категорія до 90кг)

- Владислав Березка (вагова категорія понад 100кг)

Срібну нагороду виборов Михайло Харьковщенко (вагова категорія понад 82кг).

Бронзові медалі здобули Роман Контаровський (вагова категорія понад 82кг) та Богдан Гонтар(вагова категорія до 100кг).

За підсумками кадетського чемпіонату України, участь в якому приймали 280 спортсменів 2000-2001 років народження, учнями відділення здобуто 2 бронзові медалі. Їх володарі -

Микита Чікарда (вагова категорія до 42кг) та Максим Казначєєв ( вагова категорія до 42кг).

Додамо, що ці змагання були одним з етапів підготовки і формування студентської та кадетської збірної команди України для участі у чемпіонатах світу, які відбудуться у першій половині грудня на Кіпрі

Вітаємо команди харківських студентів та кадетiв з медалями та І місцями в загальнокомандному заліку!