Самбо. Чемпіонат України серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку

У Львові проходив чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку.

Відбувалися змагання на навчально-спортивній базі літніх видів спорту. Загалом у національній першості взяли участь майже 600 спортсменів із 22 регіонів нашої держави, які боролися за медалі у спортивному та бойовому розділі.

У перший день розіграли 18 комплектів нагород серед юнаків та дівчат старшого віку. Це спортсмени 16 – 18 років. Борці Харківщини у перший день вибороли 13 медалей. Чемпіонами України стали учні ХФКС Іван ЛУКАШ (в\к до 58 кг) та Максим БАБИЧ (в\к до 64 кг), а також Дзьоба Даніїл (в\к до 48 кг). Срібло вибороли Марат Ісмаілов (в\к до 71 кг), Владислав Гуренко (в\к до 98 кг). Третіми стали Діана Алієва (в\к до 42 кг), Олеся Путря (в\к до 54 кг), Данило Авраменко (в\к до 53 кг), Данило Кравченко (в\к до 53 кг), Софія Скрипченко (в\к + 80 кг), Даніїл Грушев (в\к до 58 кг), Віталій Кучеренко (в\к до 98 кг), Роман Коваленко (в\к +98 кг).

Другий змагальний день серед юніорів та юніорок 18 – 20 років харків’яни завершили з сьомома медалями. Чемпіоном у ваговій категорії до 58 кг став Данило Ісаєнко. Срібними призер – Марко Чередніченко (в\к 71 кг). Бронзу вибороли Олеся Путря (в\к 54 кг), Анастасія Краснікова (в\к 80 кг), Кизименко Денис (в\к до 78 кг), Владислав Гуренко (в\к до 98 кг), Денис Смирнов (в\к + 98 кг).

У третій, завершальний день змагань визначились призери серед юнаків і юніорів з бойового самбо. Чемпіоном України у юніорській віковій групі став Данило Філатов (в\к до 78 кг). Віце-чемпіонами серед юнаків стали

Роман Руденко (в\к до 88 кг) та Микита Чійнеш (в\к +98 кг);

У командному заліку за підсумками трьох днів серед юнаків та дівчат перемогу виборола команда Києва, другими стали представники Харківщини, а третіми – Одещини. Серед юніорів та юніорок 18 – 20 років перемогу виборола збірна Львівщини, срібло у киян, а бронза – у спортсменів Дніпра.

За підсумками змагань буде сформована збірна команда, яка представлятиме Україну на чемпіонатах Європи та світу.