Самбо. Чемпіонат України серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку (U20, U18)

З 01 по 03 лютого у Херсоні розіграли медалі чемпіонату України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку (U20, U18), який є головним етапом відбору до збірної на першість Європи.
Для участі у змаганнях заявилися чотири з половиною сотні спортсменів із 22 регіонів нашої держави. Харківське державне вище училище фізичної культури №1 у складі збірної команди Харківської області було представлене шістьма спортсменами, які здобули чотири медалі. До списку призерів молодшої вікової групи потрапив Казначеєв Максим, який виборов перше місце у ваговій категорії до 48 кг та Краснікова Анастасія, яка стала другою у вазі до 78 кг.

Серед спортсменів до 20 років Білець Сергій став другим призером у вазі до 90 кг, Купіна Анна у змаганнях юніорок вагової категорії до 64 кг задовільнилася третім місцем.

За підсумками триденної боротьби Харківська область у командній першості серед юнаків і дівчат до 18 років зі спортивного й бойового самбо посіла перше місце, друге місце - у Дніпропетровщини, а третє - в Одещини. Перше місце серед спортсменів до 20 років виборов Київ, друге – Харківська область, третє – Одеська.

Додамо, що чималий внесок у цей результат зробили вихованці відділення дзюдо: у спортивному розділі серед юнаків - Вегієв Даніїл (1 місце, до 60 кг), серед юніорів - Безатосна Анастасія (2 місце, до 52 кг), Нецвіт Владислава (1 місце, до 60 кг), Луб’янко Гліб (3 місце, до 68 кг), Вегера Євген (1 місце, до 100 кг), Книш Ярослав (1 місце, +100 кг); у бойовому розділі серед юніорів - Микита Червяков (1 місце, до 74 кг).