Дзюдо. Підсумки юнацького чемпіонату України

З 13 по 15 травня 2017 року в Львівському легкоатлетичному манежі відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат (U16) та (U15).

Участь в змаганнях приймали близька 700 спортсменів з 23 регіонів України. Дві вікові групи від команди Харківської області були представлені учнями відділення дзюдо училища.

У старшій віковій категорії до 16 років чемпіоном України в ваговій категорії до 73 кг став Олександр Таровітов.

Срібними призерами чемпіонату серед спортсменів до 16 років стали Микита Чикарда (вагова категорія до 42 кг) та Даніїл Вегієв (вагова категорія до 55 кг).

Бронзові нагороди вибороли Денис Кравчук (вагова категорія до 46 кг) і Анастасія Краснікова (вагова категорія понад 63 кг).

Загалом збірна Харківської області (U16) виборола 1 золоту, 5 срібних та 5 бронзових медалей. З цим здобутком дзюдоїсти області посіли третє загальнокомандне місце, поступившись лише спортсменам з Київської області та переможцям з міста Києва.

В категорії до 15 років учні відділення медалями не відзначилися, найбільшого успіху досяг Рін'єрі Ілля, який припинив змагання у втішній частині змагань.

Вітаємо медалістів та тренерів відділення!