тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Дзюдо. Підсумки турнірів в Словенії

4-5 листопада в м. Словень Градець (Словенія) відбувся 2 міжнародний турнір з дзюдо " Zavarovalnica Sava Koroška Open 2017" (U16), (U18) та IV-й командний турнір пам’яті Турпал –Алі Кадирова серед юнаків до 18 років.

В особистих змаганнях серед юнаків та дівчат до 18 років, де боролись учні відділення дзюдо училища Книш Ярослав та Білець Сергій, брали участь спортсмени з Австрії, Болгарії, Боснії і Герцоговини, Естонії, Єгипту, Грузії, Іспанії, Італії, Ізраїлю, Казахстану, Косово, Латвії, Литви, Молдови, Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Російської Федерації, Румунії, Словенії, Словаччини, Сербії, Угорщини, України, Франції, Хорватії, Швеції, загалом 293 учасника - представника 59 клубних команд.

Команда України Trancarpathia JF, яку представляли дзюдоїсти училища Книш Ярослав та Білець Сергій, з 1 золотою, 1 срібною та 1бронзовою нагородою посіла 5 місце.

Медаль бронзового ґатунку приніс українцям Білець Сергій, який у ваговій категорії до 90 кг у сутичці за 3 місце здолав болгарина Стефанова Станіслава (STEFANOV Stanislav). Книш Ярослав програв бронзовий фінал казахстанському дзюдоїсту Мухамбету Зулхарнаєву (MUKHAMBET Zhulkharnayev) та залишився п’ятим у підсумковому протоколі важкої вагової категорії +90 кг.

В чоловічій частині командного турніру, призовий фонд якого цього року сягав 8000 €, приймали участь 17 команд.

В результаті запеклої боротьби чемпіонами стали дзюдоїсти Грузії (2500 €), срібні медалі в активі Казахстану (1500 €), а бронза у команди України (1000 €).

В групі українці виграли в команди Словаччини і Норвегії та програли команді Грузії, за вихід в ½ частину перемогли чеченський клуб «Едельвейс» з Російської Федерації. У боротьбі за вихід у фінал команда України вдруге програла грузинам та вже в боротьбі за трете місце з рахунком 4:1 впевнено виграли у місцевих борців – команди Словенії.

ВІТАЄМО УКРАЇНСЬКУ КОМАНДУ І УЧНІВ ВІДДІЛЕННЯ У ЇЇ СКЛАДІ!