Дзюдо. Підсумки Кубку Європи (U 18)

10-12 березня у м. Загреб (Хорватія) відбувся Кубок Європи з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років.

У змаганнях брала участь рекордна кількість учасників - 792 юних дзюдоїстів з 31 країни Європи та світу.

Україну представляли 35 спортсменів: 24 юнаки та 11 дівчат з 14 регіонів країни.

У складі збірної команди участь у змаганнях брав учень відділення дзюдо училища Книш Ярослав.

За підсумками змагань у важкій ваговій категорії +90 Ярослав провів 5 зустрічей та посів 7 місце. На початковій стадії змагань він почергово здолав французького та італійського дзюдоїстів, але поступився місцевому спортсмену. У втішному раунді вихованець Маханькова Г.І. впевнено виграв у румуна та, нажаль, поступився німецькому борцю, який в подальшому став бронзовим призером Кубка.

Нагадаємо, що змагання на кубках Європи є відбірковим етапом до складу команди для участі у чемпіонатах Європи та світу, Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

Бажаємо Ярославу подальших перемог та гарного рейтингу для потрапляння на головні старти року!