ДЗЮДО. Підсумки Гран-прі в Тбілісі

Вихованець відділення дзюдо училища Сергій КРІВЧАЧ на турнірі серії Гран-прі в Тбілісі здобув бронзову нагороду в категорії до 81 кілограмів.

Це - перша міжнародна медаль Сергія на дорослому рівні в індивідуальних видах програми. Нагадаємо, що в 2017 році у складі збірної України він став бронзовим призером у командних змаганнях чемпіонату Європи.

На шляху до бронзового фіналу Сергій почергово здолав поляка Даміу Шварновецькі, німця Яноша Гюнфельда і грузина Зебеду Рехвіашвілі. У півфінальній сутичці Сергій поступився за зауваженнями португальцю,  володарю "бронзи" Гран-прі в Агадірі Анрі Егутідзе.

У поєдинку за третє місце наш дзюдоїст здолав росіянина Станіслава Семенова, який цього року має в активі "золото" Гран-прі в Тунісі. Сергію знадобилося менше трьох хвилин і дві стрімкі атаки, щоб у результаті здобути дострокову перемогу.

Вітаємо Сергія та його тренерів! Бажаємо успіху в відборі і кваліфікації на Олімпійські ігри – 2020 року, які розпочнуться вже в травні!