тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Дзюдо. Підсумки чемпіонату Європи (U18)

З 30 червня по 02 липня в Каунасі (Литва) проходив чемпіонат Європи з дзюдо серед юнаків та дівчат не 2000-2001 р.н. Особисту та команду першість розіграли близька 430 спортсменів з 42 країн старого світу.

Учень відділення дзюдо училища Книш Ярослав представляв Україну в двох видах змагальної програми. В особистому турнірі у важкій ваговій категорії Ярослав провів 2 зустрічі в відбірковому та 1 сутичку у втішному раундах, в підсумку посів 9 місце. В командних змаганнях як юнаки, так і дівчата, фінішували сьомими.

Далі представники цього вікового дивізіону боротимуться на ще одному великому офіційному континентальному старті - Європейському Юнацькому Олімпійському Фестивалі, який пройде 24-27 липня в м. Дьйор (Угорщина). Сподіваємось на присутність дзюдоїста училища в складі української команди!