тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Дзюдо. Підсумки чемпіонату України серед юніорів та юніорок до 21 року

24-26 березня в легкоатлетичному манежі київської міської школи вищої спортивної майстерності проходив особистий та командний чемпіонат України з дзюдо серед юніорів і юніорок до 21 років.

Боротьбу за нагороди вели близько 300 учасників. В активі харків'ян 5 медалей: 1 золото, 2 срібла та 2 бронзи.

У перший день змагань збірна Харківської області завоювала дві нагороди.
У дівчат у вазі до 52 кг, як виявилося згодом, єдине золото в скарбничку нашої збірної поклала учениця відділення дзюдо училища Анастасія БЕЗАТОСНА. У вазі до 73 кг бронзовим призером став вихованець ДЮСШ-2 Владислав РУДНЄВ.

Ще три медалі харківські дзюдоїсти здобули в другій змагальний день чемпіонату України U21. Срібло у вазі до 81 кг виграв студент ІІ курсу училища Сергій КРІВЧАЧ та випускник училища 2015 року Владислав БЕРЕЗКА у важкій ваговій категорії. У вазі +78 кг Юлія ОРДИНСЬКА виграла бронзову медаль.

Ще 4 дзюдоїста зупинилися за крок від нагороди. У п'ятірці завершили національну першість наші учні Ярослав КНИШ (100 кг), Богдан ГОНТАР (100 кг), Мавлуда Ятімова (63 кг) і вихованець Маханькова Г.І. та Тешєра Є.В. Євген ВЕГЕРА (90 кг).

У командному турнірі, проведеному за змішаною системою, брало участь 6 збірних юнаків та дівчат. Вони були розбиті на дві підгрупи по три команди в кожній. У цьому виді змагань участь брала тільки чоловіча збірна у складі: Олександр МІХЄЄВ (66 кг), Владислав РУДНЄВ (73 кг), Сергій КРІВЧАЧ (81 кг), Євген ВЕГЕРА (90 кг), Владислав БЕРЕЗКА (+100 кг). Поступившись командам Києва (3:2) і Дніпропетровська (4:1) - фіналістам змагань, харків'яни припинили боротьбу на груповому етапі.

Відзначимо, що за результатами чемпіонату України U21 буде сформована національна команда, яка через юніорські Кубки Європи продовжить відбір на Чемпіонат Європи U21, який відбудеться у Малазі (Іспанія) 16-18 вересня.