ДЗЮДО. Підсумки чемпіонату ФСТ «Динамо» України

З 05 по 07 вересня 2018 року у м. Очаків відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-2004 років народження.

У змаганнях, які проводилися спільно з Національним олімпійським комітетом України, взяли участь 144 спортсмени із 16 територіальних організацій Товариства.

За підсумками командної боротьби перемогу здобула збірна команда Київської міської організації Товариства, друге місце виборола команда Дніпропетровської обласної організацій ФСТ «Динамо» України, а третє – Харківської обласної організації.

В особистому заліку учні відділення дзюдо училища, які представляли харківське «Динамо» посіли наступні місця:

І місце – Казначєєв Максим (вагова категорія до 46 кг)

І місце – Кравчук Денис (вагова категорія до 55 кг)

І місце – Краснікова Анастасія (вагова категорія +70 кг)

ІІ місце – Свидинюк Дмитро (вагова категорія до 46 кг)

ІІ місце - Чикарда Микита (вагова категорія до 55 кг)

ІІІ місце – Сотникова Маргарита (вагова категорія до 48 кг)

ІІІ місце – Кузін Єгор (вагова категорія до 73 кг)

ІІІ місце - Петров Ілля (вагова категорія до 81 кг)

Переможці та призери чемпіонату в командному заліку нагороджені кубками та дипломами, а в особистому – дипломами, медалями та кубками відповідних ступенів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Миколаївська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України запровадила додаткові призи «За волю до перемоги» та «За найкращу техніку».

Учень 10 класу відділення дзюдо Денис Кравчук отримав за рішенням Організаційного комітету змагань приз ««За найкращу техніку» серед  юнаків.

Вітаємо переможців, призерів чемпіонату та тренерів, які готували спортсменів, бажаємо їм успіхів та подальших перемог!