тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Дзюдо. Кубок Європи серед кадетів до 18 років

04-05 травня 2019 у Клуж-Напока (Румунія) відбувся Кубок Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років. На татамі вийшли 563 учасника з 28 країн двох континентів світу.

Україну на цих змаганнях представляли 48 спортсменів, які виграли 9 нагород (3 золоті, 1 сріблу і 5 бронзових) і посіли друге місце в загальнокомандному заліку, пропустивши вперед тільки Туреччину. Команда українських юнаків стала кращою в медальному заліку континентального Кубка у Румунії.

Учень відділення дзюдо ХДВУФК №1 Кузін Єгор фінішував у п’ятірці кращих серед дзюдоїстів до 73 кг. У бронзовому фіналі він поступився іншому українцю Вадиму Леонтьєву.

Нагадаємо, що кадетські Кубки Європи є важливими відбірковими стартами. За підсумками їх результатів тренерський штаб збірної України сформує склад національної команди для участі в головних офіційних кадетських стартах сезону - Чемпіонаті Європи та світу і Європейському Юнацькому Олімпійському Фестивалі. Єгор продовжить боротьбу за право виступати на зазначених змаганнях за два тижні,18-19 травня на Кубку Європи U18 в Бельсько-Бяла (Польща). Бажаємо успіху, Єгоре! Додамо, що збірну України у цьому віковому дивізіоні очолює вихованець відділення дзюдо училища, МСМК, учасник літніх Олімпійських ігор у Лондоні Артем Василенко. Вболіваємо за українську команду на відповідальних стартах, перший з яких відбудеться 27-30 червня у Варшаві!