тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Дзюдо. «Кубок Будапешта» серед юнаків та дівчат

27-30 квітня у Будапешті (Угорщина) відбувся 32 міжнародний турнір з дзюдо «Кубок Будапешта» серед юнаків та дівчат у вікових групах U 11, U 13, U 15, U 18. У змаганнях взяли участь спортсмени з 27 країн, які представляли 148 спортивних клубів. Загалом на татамі Ice UTE Hall за два дні вийшло 1629 дзюдоїстів.
Представники відділення дзюдо училища, вихованці спортивного клубу «Слобожанець» традиційно взяли участь у цьому престижному турнірі. За підсумками змагань вихованці Віталія Величка та Генадія Маханькова вибороли 2 медалі. У віковій групі U 15 срібну нагороду завоювала Тетяна Степанович (вагова категорія до 52 кг, 28 учасників), бронзову здобув Тимур Наугольний (вагова категорія до 55 кг, 69 учасників). По завершенні змагальних баталій юні дзюдоїсти два дні займалися у міжнародному тренувальному таборі, у якому підвищили свою майстерність, завели нові знайомства і друзів!