тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Дзюдо. Чемпіонат України юніорів до 21 року

26 і 27 березня в Дніпрі на татамі спорткомплексу Олімпія+ визначилися найсильніші дзюдоїсти і дзюдоїстки України. Змагалися юніори та юніорки не старші за 21 рік, 375 учасників з 21 регіону нашої країни.
Дводенний юніорський національний чемпіонат зібрав також велику групу тренерів національних збірних, які переглядали найближчий резерв українського дзюдо. На змаганнях були присутні старші тренери юніорських збірних Анна Каштанова і Василь Волошин, старший тренер кадетської збірної України Сергій Дребот, головний тренер збірної України Віталій Дуброва. Дві нагороди зуміли здобути на цих змаганнях дзюдоїсти училища. У ваговій категорії до 60 кг срібним призером чемпіонату України став Скрипка Віталій. Аналогічну медаль у ваговій категорії до 66 кг здобув Руденко Микита. Виборовши нагороди, підопічні Геннадія Маханькова та Віталія Величка візьмуть участь в серії етапів Кубків Європи та позмагаються за право представляти Україну у 2019-му році на міжнародній арені на основних офіційних стартах - Чемпіонаті Європи U-21 (12-15 вересня м. Вантаа, Фінляндія) та Чемпіонаті світу U-21 (16-20 жовтня м. Марракеш, Марокко). Додамо, що потрапляння до фіналу у цій віковій групі є умовою для присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України», тож вітаємо наших спортсменів! У заліку серед юніорів збірна Харківської області посіла перше місце, та стала третьою (1 місце – 2 медалі, 2 місце – 3 медалі) серед двадцять однієї команди у підсумкових протоколах змагань.