Дзюдо. Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 16 років

11-13 квітня 2019 року у Львові в легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат віком до 16 років (IV ранг), який став рекордним за кількістю учасників. Організаторами змагань виступив відділ єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Міністерство молоді та спорту України спільно з Федерацією дзюдо України, за сприяння управління фізичної культури та спорту ЛОДА та Львівської обласної федерації дзюдо.

«Ми бачимо наскільки є потужною динаміка чемпіонату. Адже ці змагання об’єднують спортсменів - від Донбасу до Галичини, від Криму до Закарпаття. Зокрема, сьогодні беруть участь 640 спортсменів із 24 областей України та Києва. Це надзвичайно хороший показник як для національної федерації, так і галузі в цілому. Вірю, що серед вас є майбутні чемпіони Європи, світу та Олімпійських ігор», - зазначив начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як в урочистій частині відкриття заходу. «Цей турнір стане одним з відборів в кадетську збірну команду і після цього спортсмени, які посіли призові місця зможуть виступати на міжнародних турнірах, чемпіонатах Європи і світу», - підкреслив призер чемпіонатів Європи та учасник Олімпійських ігор 2012 року Сергій Дребот.

Проведення змагань здійснювалося відповідно до європейських вимог. Учні відділення дзюдо училища у складі збірної команди Харківської області вибороли 3 медалі: 1 золоту та 2 бронзові нагороди. Чемпіоном України у вазі до 42 кг став Вісков Назар. З медалями бронзового ґатунку на львівських татамі фінішували Мартіросян Гагік (вагова категорія до 46 кг) та Степанович Тетяна (вагова категорія до 52 кг).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла друге місце (3:2:3). За підсумками чемпіонату України (U16) юнаки очолили призову трійку, а дівчата її замкнули.

Вітаємо дзюдоїстів училища з успішним виступом! Дякуємо їх тренерам за наполегливу працю!