тел./ факс (057) 763-21-51     |    61070, м. Харків, вул. Фронтова, 3     |  e-mail: hdvufk1@vnzkh.org.ua
Харківський фаховий коледж спорту

Новини

Дзюдо. Чемпіонат України серед кадетів, спортсменів не старше 18 років

У Черкасах з 4 по 6 лютого відбувся перший національний старт року - чемпіонат України з дзюдо серед кадетів, спортсменів не старше 18 років, який зібрав 377 юнаків та 117 дівчат. Всього взяли участь 494 дзюдоїста з 23 областей України та м. Києва.

Змагання знову показали домінування трьох провідних регіонів України – м. Києва, Дніпропетровської та Донецької областей.

У загальному заліку кадетський чемпіонат України завершився для збірної Харківської області четвертим загальнокомандним місцем. На змаганнях харківські дзюдоїсти посіли одне перше, два других, по одному п’ятому і сьомому та сім дев’ятих місць.

Серед учнів відділення дзюдо кращою стала КРАСНІКОВА Анастасія, яка завоювала золоту медаль у важкій ваговій категорії до +70 кг.

У вазі до 73 кг впевнено дійшов до фіналу КУЗІН Єгор. У вирішальній сутичці за золоту нагороду він поступився представнику Донецької області Зубенку Данилу, тож залишився з сріблом.

За підсумками чемпіонату країни визначився склад найсильніших спортсменів, які далі продовжать відбір на офіційні кадетські старти сезону. Це чемпіонат Європи, Європейський юнацький Олімпійський фестиваль і чемпіонат світу.

Анастасія та Єгор змагатимуться за місце в основному складі кадетської збірної України стартами на Кубках Європи. Вітаємо вихованців з вдалим виступом та бажаємо успіхів в подальших змаганнях!

Треба додати, що в офіційній церемонії відкриття змагань, вже за традицією, відбулося нагородження кращих суддів за підсумками 2018 року. Другий рік поспіль у ТОП-10 потрапляє учитель відділення дзюдо ХДВУФК №1 Олександр Бакшенєв. Олександре Миколайовичу, з визнанням! Подальшого зростання!