Вільна боротьба. Відкритий дитячий турнір ‘Klesiv Open’

21-22 лютого у Клесові відбувся відкритий дитячий турнір зі спортивної жіночої боротьби ‘Klesiv Open’.

У змаганнях взяли участь 148 спортсменок з Волинської, Житомирської, Запорізької, Київської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької областей України, а також 7 команд з Польщі та дві з Білорусії.

Організатори спільно з офіційним партнером ТОВ «ККНК «Технобуд» підготували для юних борчинь чудові призи, за які велася запекла боротьба.

Учениці відділення вільної боротьби ХДВУФК №1, які на цьому турнірі представляли Житомирську ДЮСШ з боротьби відзначилися на даному спортивному заході.

У ваговій категорії до 54 кг чемпіонкою стала Дмитренко Валерія. У цій же вазі Марченко Софія фінішувала третьою. Бардачевська Ангеліна виборола трете місце серед бочинь вагової категорії до 46 кг.

Вітаємо дівчат! Бажаємо ще більше спортивних успіхів та нових титулів!